تهدید داعش به آتش زدن جنگل‌های اروپا و آمریکا

در شرایطی که جنگل های آمریکا و برخی کشورهای اروپایی نظیر اسپانیا دچار حریق شده اند، گروه تروریستی داعش نسبت به آتش زدن بیشتر جنگل های آمریکا و کشورهای اروپایی تهدید کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از روسیا الیوم، این گروه تروریستی، عناصر خود در آمریکا و اروپا را نسبت به راه … نوشته تهدید داعش به آتش زدن جنگل‌های اروپا و آمریکا اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.

انفجار

در شرایطی که جنگل های آمریکا و برخی کشورهای اروپایی نظیر اسپانیا دچار حریق شده اند، گروه تروریستی داعش نسبت به آتش زدن بیشتر جنگل های آمریکا و کشورهای اروپایی تهدید کرد.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از روسیا الیوم، این گروه تروریستی، عناصر خود در آمریکا و اروپا را نسبت به راه اندازی آتش سوزی در آن کشورها ترغیب کرد.

تهدیدهای داعش در حالی مطرح می شود که ایالت کالیفرنیا و برخی از مناطق اسپانیا با حریق دست و پنجه نرم می کنند.

روزنامه «واشنگتن اگزمینر» در این باره نوشت: حامیان داعش که نام «قریش» به خود داده اند،  با صدور پوسترهای تبلیغاتی، عناصر وابسته به خود را برای آتش سوزی در آمریکا و کشورهای اروپایی نظیر فرانسه، انگلیس و آلمان ترغیب کرده اند.

دریکی از این پوسترهای تبلیغاتی که روز دوشنبه از سوی تروریست ها منتشر شده، آمده است: جنگل های آمریکا، فرانسه، انگلیس و آلمان را آتش بزن زیرا برای آنها دردناک است.

این چهارمین تبلیغات تروریست ها از ماه آوریل تاکنون است.

هفته گفته فرماندار کالیفرنیا به دلیل موج آتش سوزی گسترده در جنگل های این ایالت، حالت فوق العاده اعلام کرد.

براساس آنچه رسانه های آمریکایی منتشر کردند، آن آتش سوزی ها باعث تخلیه صدها هزار تن شد و میلیون نفر نیز در خاموشی فرو رفتند.

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/7vyS5