ایران با برتری مقابل مصر راهی مرحله نیمه‎نهایی شد

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران توانست در دومین بازی مصر را شکست دهد و صعود خود را به مرحله بعد این رقابت‌ها قطعی کرد.

خبرگزاری میزان- تیم ملی فوتبال ساحلی ایران توانست در دومین بازی مصر را شکست دهد و صعود خود را به مرحله بعد این رقابت‌ها قطعی کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در روز دوم از مسابقات جام بین قاره‌ای در امارت، تیم فوتبال ساحلی ایران مقابل مصر به برتری ۵ بر ۳ دست پیدا کرد و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت.

در وقت اول این دیدار دو تیم به تساوی یک بر یک رسیدند. درحالی که مصر با یک گل جلو بود، تک گل ایران روی یک کار تاکتیکی زیبا وضربه پایانی مصطفی کیانی به ثمر رسید.

وقت دوم مسابقه نیز پایاپای پیش رفت و تیم کشورمان با دو گل امیرحسین اکبری و محمد معصومی‌زاده و دریافت یک گل از مصر به وقت سوم رفت.

وقت پایانی با حساسیت بیشتری دنبال شد و مصر هم که فضا‌های بازی را در اکثر دقایق می‌بست، موفق به گلزنی شد؛ هر چند روی شروع مجدد امیرحسین اکبری تک گل مصری‌ها جبران شد. در دقایقی پایانی نیز روی ضربه کرنر مسلم مسیگر و ضربه امیرحسین اکبری گل پنجم وارد دروازه مصر شد تا این دیدار با نتیجه ۵ بر ۳ به سود شاگردان هاشم پور خاتمه یابد.

مصر با این شکست از گردونه مسابقات حذف شد و تیم ایران نیز باید برای صدرنشینی در گروه از ساعت ۱۹:۳۰ فردا (پنجشنبه) با روسیه دیدار کند.

ایران روز گذشته مکزیک را با نتیجه ۷ بر ۴ از پیش‌رو برداشته بود.