پنجعلی: پرسپولیس سه امتیاز به موقع و حساسی را گرفت/ تیم نیاز به دو مهاجم دارد

کاپیتان پیشین پرسپولیس، کسب سه امتیاز در دیدار خارج از خانه برابر فولاد را به‌ موقع خواند و بر ضرورت تقویت این تیم برای رقابت‌های آسیایی تأکید کرد.

پنجعلی: پرسپولیس سه امتیاز به موقع و حساسی را گرفت/ تیم نیاز به دو مهاجم دارد

- اخبار ورزشی -

محمد پنجعلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل فولاد در دیداری خارج از خانه در هفته دهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی سخت، اما خوبی بود. به طور کلی بازی در خوزستان سخت است، این شهر تیم‌های خوبی دارد و این سه امتیاز به موقع و حساسی بود که پرسپولیس کسب کرد.

وی در مورد بازگشت سید جلال حسینی به ترکیب اصلی پرسپولیس گفت: حسینی بزرگتر تیم است و می‌تواند کمک کند. در مجموع تمام بازیکنان خوب بازی کردند. درست است این مسابقه موقعیت‌های گلزنی زیادی نداشت، اما بازی فشرده و سنگینی بود، بخصوص برای پرسپولیس که بیرون از خانه بازی می‌کرد.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد بازگشت این تیم به جمع مدعیان عنوان کرد: پرسپولیس سه امتیاز تا صدر جدول فاصله داشت و با این برد به بالای جدول نزدیک‌تر شد. با یک برد و باخت جای تیم‌ها عوض می‌شود. از این برد و باخت‌ها در طول فصل برای تمام تیم‌ها اتفاق می‌افتد و باید کمی صبور بود.

«پرسپولیس با وجود اینکه فولاد را شکست داد،‌ اما بازهم در فاز تهاجمی با مشکل مواجه بود». پنجعلی در واکنش به این موضوع گفت: این یک واقعیت است. می‌دانم باشگاه درصدد جذب بازیکن جدید است. ما نیاز به جذب مهاجم داریم،‌ چون به جز علیپور بازیکنی در این پست نداریم. مهاجم، پست تخصصی است و نیاز داریم حداقل دو مهاجم جذب شود، چون لیگ قهرمانان آسیا هم در پیش داریم.

کاپیتان پیشین پرسپولیس خاطرنشان کرد: همه تیم‌ها این مشکل را دارند، ولی پرسپولیس با توجه به اینکه لیگ قهرمانان آسیا را در پیش دارد، مهم است که تیم را حرفه‌ای ببندد،‌ چون با تیم‌های حرفه‌ای بازی دارد.

لیگ برتر فوتبال| یورش پرسپولیس به بالای جدول با شکست فولاد/ شاگردان کالدرون به سپاهان رسیدند + جدول

انتهای پیام/