تهران| درهم پیچیده شدن اتاقک پژو پس از تصادف شدید با سمند + تصاویر

تصادف شدید خودروی پژو 405 با سمند در آزادراه تهران ـ قم، دو مصدوم برجای گذاشت.

تهران| درهم پیچیده شدن اتاقک پژو پس از تصادف شدید با سمند + تصاویر

- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت 7:44 صبح امروز دو دستگاه خودروی سواری در آزاد راه تهران ـ قم نرسیده به حرم امام خمینی (ره) با یکدیگر برخورد کردند که شاهدان این حادثه بلافاصله در تماس با سامانه 125 درخواست کمک کردند و ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران نیروهای عملیات ایستگاه 50 و گروه نجات 6 را به محل حادثه رهسپار کرد.

مصطفی عباس‌نژاد؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پژو و یک دستگاه خودروی سواری سمند به علت نامعلوم پس از انحراف از مسیر اصلی، با یکدیگر برخورد کرده بودند که در پی این حادثه مردی 79 ساله داخل خودروی پژو محبوس شده بود.

وی افزود: دیگر سرنشین خودروی پژو نیز دوچاره مصدومیت سطحی شده بود و پیش از رسیدن آتش‌نشانان ضمن خروج از خودرو، در محیط امنی قرار گرفته بود.

عباس‌نژاد تصریح کرد: آتش‌نشانان با رعایت موارد ایمنی، پس از قطع برق خودروها اقدام به رفع نشت بنزین کرده و با استفاده از ابزار مخصوص نجات، شخص محبوس شده را از داخل خودرو به بیرون منتقل کردند و برای مداوا تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان پس از انتقال خودروها به محیط امن کنار جاده و تحویل هر دو خودرو به عوامل پلیس راهور، جاده را از بقایای به جامانده از این حادثه پاکسازی کرده و پس از ایمن‌سازی کامل، محل حادثه را ترک کردند.

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران ,

متلاشی‌شدن سمند پس از تصادف با جدول + تصاویر

بلعیده‌شدن هیوندا در گودال 3متری خیابان ایران + تصاویر

انتهای پیام/