کشف ۴ تن گوشت منجمد قاچاق در سلماس

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از کشف ۴ تن و ۳۹۰ کیلو گرم گوشت منجمد قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال در بازرسی از یک دستگاه "کامیون" خبر داد.

خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از کشف ۴ تن و ۳۹۰ کیلو گرم گوشت منجمد قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال در بازرسی از یک دستگاه "کامیون" خبر داد.

کشف ۴ تن گوشت منجمد قاچاق در سلماس به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی عنوان کرد:۴ تن و ۳۹۰ کیلو گرم گوشت منجمد قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال در بازرسی از یک دستگاه "کامیون" کشف شد.

سردار "مسعود خرم نیا" درباره این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز؛ ماموران ایستگاه بازرسی" رختار" حین کنترل خودرو‌های عبوری به یک دستگاه "ایسوز" یخچالدار در محور سلماس- تبریز مشکوک و آن را متوقف و مورد بازرسی قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: ماموران انتظامی در بازرسی از این کامیون، ۴ تن و ۳۹۰ کیلو گرم گوشت منجمد فاقد مجوز گمرکی و قاچاق را کشف و در این رابطه یک متهم را دستگیر و یک دستگاه خودرو را نیز توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی این محموله را یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال برآورد کرده اند.