سارق محتویات 50 خودرو به دام قانون افتاد

فرمانده انتظامی سلماس از دستگیری سارق حرفه ای تجهیزات داخل 50 خودرو در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رمضان فتح الهی گفت: بدنبال گزارشات و شکایات واصله مبنی بر چندین فقره گزارش سرقت محتویات خودرو در سلماس، ماموران انتظامی شهرستان به سرعت وارد عمل شده و موضوع را پیگیری کردند.

سرهنگ فتح الهی تصریح کرد: با انجام تحقیقات محسوس و نامحسوس، ماموران انتظامی موفق شدند سارق این پرونده ها را شناسایی کنند و مشخص شد که این متهم از سارقان حرفه ای و سابقه دار هستند.

وی اظهار کرد: ماموران پلیس سلماس پس از هماهنگی های لازم موفق شدند در یک عملیات غافلگیرانه این سارق را حین سرقت دستگیر کرده و به مقر پلیس انتقال دهند.

فرمانده انتظامی سلماس با اشاره به کشف مقداری از لوازم سرقتی در مخفیگاه متهمین تصریح کرد: این سارق در بازجویی های به عمل آمده، به تعداد50 فقره سرقت اعتراف کرده که پرونده وی تکمیل و پس از سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاع شده است.

وی در پایان علت سرقت از خودروها را عدم توجه صاحبان به موارد ایمنی و غفلت از اقدامات حفاظتی دانست و خاطرنشان کرد: از شهروندان محترم خواهشمندیم حتما به توصیه های ایمنی پلیس توجه کنند و باهمکاری با پلیس و اطلاع رسانی به موقع هر گونه اقدام مشکوک به تلفن 110، در حفظ امنیت و آرامش جامعه سهیم باشند.