نوجوان ۱۷ساله‌ی البرزی از دستِ آدم‌ربایان آزاد شد

پلیس آگاهی استان البرز در عملیاتی نوجوان ۱۷ ساله را از دست آدم ربایان آزاد کرد و ۲ نفر عامل گروگانگیری را به دام انداخت.

خبرگزاری ایرنا: پلیس آگاهی استان البرز در عملیاتی نوجوان ۱۷ ساله را از دست آدم ربایان آزاد کرد و ۲ نفر عامل گروگانگیری را به دام انداخت .

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی اعلام دریافت گزارشی مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی در منطقه باغستان کرج رسیدگی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان البرز قرارگرفت.

طی بررسی های اولیه مشخص شد که نوجوان ۱۷ ساله چند روز پیش درساعت اولیه صبح به منظور کار از منزل خارج شده که پس از چند ساعت افرادی با خانواده وی تماس گرفته و با تهدید آسیب رساندن به وی درخواست ۷۰ میلیون تومان را دارند.

نادربیگی افزود: تحقیقات کاراگاهان نشان داد که گروگانگیران در یکی از استان های غربی کشور مستقر شده و در فواصل مختلف با خانواده نوجوان ۱۷ ساله تماس گرفته و وی را تهدید به مرگ کرده اند.

ماموران پلیس استان البرز با اخذ مجوز قضایی مخفیگاه گروگانگیران را در غرب کشور شناسایی و دریک عملیات غافگیرانه یکی از آدم ربایان را دستگیر کردند.

سرهنگ نادربیگی افزود: متهم پس از دستگیری اذعان داشت که با همدستی یکی از دوستانش گروگان را شناسایی و به بهانه کار او را سوار خودرو کرده و به یکی از استان های غربی کشور انتقال دادند که همدست وی نیز دستگیر شد.