تصادف در گناوه دو کشته بر جای گذاشت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهرگفت: در تصادف خودروهای پژو پارس و کامیون ایسوزو در محور ساحلی بوشهر به گناوه ۲ نفر جان باختند و ۴ نفر به شدت مصدوم شدند.

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهرگفت: در تصادف خودروهای پژو پارس و کامیون ایسوزو در محور ساحلی بوشهر به گناوه ۲ نفر جان باختند و ۴ نفر به شدت مصدوم شدند.

غلامرضا حاجیانی با بیان اینکه امدادگران جمعیت هلال احمر استان بوشهر در همه محورهای جاده‌ای استان بوشهر مستقر هستند و شبانه‌روز خدمات ارائه می‌کنند اظهار داشت:9 پایگاه امدادی هلال احمر در جاده‌های مواصلاتی شبانه‌روزی به آسیب دیدگان خدمات رسانی می‌کنند.

وی از تصادف دو خودرو در محور ساحلی بوشهر به گناوه خبر داد و بیان کرد: شامگاه پنج‌شنبه در برخورد سواری پارس با کامیون ایسوزو در محور ساحلی بوشهر به سمت گناوه شش نفر کشته و زخمی شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به اینکه خودرو پژو پارس 5 سرنشین داشت افزود: در این حادثه 2 نفر مرد در خودرو پژو پارس جان باختند و 2 زن و یک بچه هم به شدت مصدوم شدند که به بیمارستان اعزام شدند.

حاجیانی با بیان اینکه راننده خودرو ایسوزو مصدوم شد خاطر نشان کرد: حادثه که در 20 کیلومتری پایگاه امدادی هلال احمر بین منطقه کره‌بند به سمت بندرریگ رخ داده بود بلافاصله امدادگران به همراه 2 دستگاه آمبولانس اعزام شدند که پس از جداسازی 4 مصدوم به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

وی تصریح کرد: 2 متوفی سرنشین خودرو پژو پارس به پزشکی قانونی انتقال داده شد.