هنر پاس؛ اکتبر 2019/ نیمکت‌نشینی این اوزیل گناه است! (عکس)

مسوت اوزیل، هافبک آلمانی آرسنال امشب نمایشی تماشایی در دیدار مقابل لیورپول ارائه داد.

صفحه ویژه بازی لیورپول - آرسنال ( شامل ویدیو ها , اخبار و اتفاقات)

به گزارش "ورزش سه"، در فصل جاری بارها شاهد نیمکت و حتی سکونشینی مسوت اوزیل بوده ایم و اونای امری نیز چند روز قبل اعتراف کرد این تصمیم نه از سوی وی، بلکه از سوی مدیران باشگاه گرفته شده است. اما ستاره 31 ساله آلمانی امشب در ترکیب ثابت آرسنال در لیگ کاپ برابر لیورپول قرار گرفت و یک بار دیگر ارزش های خود را نشان داد. گل لوکاس توریرا روی پاس عرضی و هوشمندانه وی به ثمر رسید. در ادامه وی باز هم روی یک گل دیگر تیمش تاثیرگذار بود و توپربایی فوق العاده و پاس زیبای او در نهایت باعث به ثمر رسیدن گل سوم توپچی ها توسط گابریل مارتینلی شد.

اما اوج کار مسوت اوزیل روی صحنه گل چهارم رقم خورد. روی پاس به عقب اشتباه جیمز میلنر، روی خط عرضی توپ به مسوت اوزیل رسید و در نهایت پاس هوشمندانه وی زمینه ساز یک دیگر برای آرسنال شد.

اشتباه میلنر باعث شد توپ روی خط در حالی به اوزیل برسد که او از زمین بیرون رفته بود. اوزیل اما از این فرصت نهایت استفاده را برد تا با یک پاس هوشمندانه زمینه ساز گل چهارم آرسنال شود

مسوت اوزیل در نهایت در اواسط نیمه دوم تعویض شده و با چهره ای مغموم به سمت نیمکت رفت. اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی مسوت اوزیل از آرسنال و انتقال به سری آ در فصل زمستان شنیده می شود و باید دید سرنوشت این هافبک آلمانی در لندن چگونه رقم خواهد خورد.

خلاصه بازی آرسنال - لیورپول و درخشش اوزیل در این بازی

هواداران آرسنال بعد از بازی در شبکه های اجتماعی به تمجید از اوزیل پرداخته و از اونای امری به دلیل کم بازی دادن به او در فصل جاری و کنار گذاشتنش از فهرست آرسنال در بازی های اخیر انتقاد کردند.

یک هوادار آرسنال که معتقد است اوزیل در این بازی خلاق ترین بازیکن آرسنال بوده

یکی از هواداران آرسنال در تویییتی به آمار درخشان اوزیل در این بازی پرداخته. بر اساس این توییت اوزیل در 65 دقیقه ای که در این بازی در میدان حضور داشته آرسنال در این مدت 11 شوت داشته. درحالیکه در 30 دقیقه ای که توپچی ها اوزیل را در اختیار نداشتند تنها دو شوت به سمت دروازه حریف زده بودند.

از سراسر وب