مسعود اوزیل خواستار ایجاد اتحاد در آرسنال (عکس)

مسعود اوزیل، ستاره آلمانی و نیمکت نشین آرسنال، در پستی اینستاگرامی خواهان حفظ اتحاد و همبستگی این تیم شد.

به گزارش "ورزش سه"، مسعود اوزیل، هافبک آلمانی آرسنال، طی هفته های اخیر یکی از دلایل ایجاد بحث و اختلاف نظر بین هواداران آرسنال بوده است. عده ای معتقد هستند که حضور اوزیل در زمین می تواند تاثیر زیادی در بهبود روند آرسنال داشته باشد. این در حالی است که بخشی دیگر از هواداران علاقه زیادی به حضور او در ترکیب آرسنال ندارند و انتقادات زیادی را نسبت به رفتارهای اوزیل مطرح می کنند. اونای امری، سرمربی اسپانیایی آرسنال نیز، طی هفته های اخیر هیچ علاقه ای به استفاده از این هافبک آلمانی نشان نداده است.

با این وجود اوزیل تنها بازیکنی نبوده که باعث ایجاد اختلاف در آرسنال شده است. گرانیت ژاکا، کاپیتان سوئیسی توپچی ها، یکی دیگر از بازیکنانی بود که پس از تعویض شدن در بازی مقابل کریستال پالاس رفتار عجیبی را از خود نشان داده بود تا تیم لندنی را بیش از پیش وارد حاشیه کند.

اوزیل اما ترجیح داده که به جای ادامه حواشی به اتحاد و همبستگی تیمش کمک کند. او با قرار دادن پستی در صفحه اینستاگرام خود خواستار اتحاد بیشتر در آرسنال شده است. اوزیل در این پست نوشته است: " یک بازی بزرگ پیش روی تیم است. مهم نیست که در گذشته چه اتفاقی افتاده است.  تنها راه این است که ما به عنوان یک تیم در کنار یکدیگر بایستیم."

آرسنال امشب در چهارچوب رقابت های جام اتحادیه در یک دیدار سخت و حساس مهمان لیورپول خواهد بود."

از سراسر وب