جنجال رابطه جنسی دو مسافر در هواپیما و شوکه شدن مسافران+عکس

مسافران بهت‌زده از طریق دوربین گوشی‌های تلفن همراه خود از زوجی فیلمبرداری کرده‌اند که در حال رابطه جنسی با یکدیگردر پروازی از مسکو بودند.

روزنامه "سان" بریتانیا ضمن اعلام این خبر گزارش می‌دهد: "مردی ۴۱ ساله و زنی ۴۳ ساله پیش از پرواز در فرودگاه مسکو یکدیگر را ملاقات کردند. آنان سوار هواپیمایی به مقصد ولادی وستوک در شرق روسیه شده بودند".‌

به گزارش آفتاب‌نیوز ؛ این روزنامه می‌افراید: "پلیس گزارش داده که این دو مسافر در قسمت اکونومی پرواز نشسته بودند و متهم به مصرف بیش از اندازه مشروبات الکلی شده‌اند. پلیس گزارش داده که زن برای مرد در مقابل چشم مسافران عمل نامطلوبی را انجام داده است. به گزارش وزارت کشور روسیه، این زوج به ۱۵ روز بازداشت اداری و پرداخت جریمه نقدی محکوم شده‌اند. یکی از مهمانداران پس از شکایت مسافران به آن زوج می‌گوید: "با من بیایید. هواپیما فرود خواهد آمد و شما خارج خواهید شد. خیلی زود".

جنجال رابطه جنسی دو مسافر در هواپیما/شوکه شدن مسافران+عکس

مهماندار به مرد گفته بود: "می‌دانی که کاپیتان اطلاع داد که شما در انظار عمومی مشغول چه نوع عمل جنسی‌ای بودید. از این موضوع فیلمبرداری شده و ما مجبور به ارائه گزارش به پلیس هستیم. عمل شما در انظار عمومی بوده که غیرقابل پذیرش است". مرد اما پاسخ داده است: "تو دیوانه شده‌ای؟ همه شما را ......"!

این زوج در معرض دید مسافران در پرواز هشت ساعت و نیمه خط هوایی دولتی روسیه بوده‌اند. پلیس نام آنان را فاش نکرده اما اعلام کرده که مرد از کلادی وستوک و زن از ناخودکا بوده است.

جنجال رابطه جنسی دو مسافر در هواپیما/شوکه شدن مسافران+عکس