تهران| مرگ تلخ 2 پسربچه بر اثر ریزش کف مغازه + تصاویر

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از مرگ تلخ دو کودک بر اثر ریزش کف مغازه و سقوط به داخل چاه در محله کن خبر داد.

تهران| مرگ تلخ 2 پسربچه بر اثر ریزش کف مغازه + تصاویر

- اخبار اجتماعی -

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر مرگ دو  کودک در پی سقوط در چاه، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 13:17 امروز حادثه سقوط در چاه و نشست کف مغازه در محله کن، سه‌راه شهیدان به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی همراه با امکانات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک مغازه سوپرمارکت به وسعت حدوداً 15 متر بود که در طبقه همکف یک ساختمان سه طبقه قدیمی قرار داشت.

وی ادامه داد: به یکباره کف مغازه فروکش کرده و تجهیزات و افرادی که داخل مغازه بودند، داخل چاهی حدودا 12 متری سقوط کرده بود.

ملکی با اشاره به تخریب دیواره و دهانه‌های این چاه، خاطرنشان کرد: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود دو پسربچه داخل چاه سقوط کردند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران متذکر شد: پیش از رسیدن آتش‌نشانان جوانی 20 ساله نیز که داخل چاه سقوط کرده بود، توسط اهالی از داخل چاه نجات یافته اما دو پسربچه به پایین‌ترین سطح چاه سقوط کرده بودند.

ملکی افزود: هر لحظه امکان ریزش بیشتر دهانه چاه وجود داشت که آتش‌نشانان ایمن‌سازیهای لازم را انجام دادند و فرد آتش‌نشان وارد چاه شد.

به گفته وی، آتش‌نشانان پس از دقایقی تلاش موفق شدند هر دو پسربچه حدوداً پنج تا 6 ساله را از داخل چاه خارج کنند اما متاسفانه پس از معاینات اولیه مشخص شد هر دو به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده‌اند.

ملکی متذکر شد: محل حادثه پس از ایمن‌سازی برای بررسی بیشتر تحویل عوامل انتظامی شد و عملیات پایان یافت.

آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران ,

تهران| تصادف مرگبار تویوتا در جاده کرج + عکس

علائم خطرناکی که نشان از مرگ خاموش دارد

انتهای پیام/​​​​