5 کشته در تصادف پژو پارس و تریلی در جاده بستان آباد - قره چمن آذربایجان شرقی

در این تصادف وحشتناک پنج نفر کشته و یک کودک 12 ساله مصدوم شد که بلافاصله توسط نیروهای امدادی و اورژانس به بیمارستان منتقل شده است.

تصادف شدید خودروی سواری پژو پارس با یک دستگاه تریلر در محور بستان آباد - قره چمن، پنج نفر کشته و یک نفر مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش ایرنا، رئیس پلیس راه های آذربایجان شرقی  با بیان اینکه این حادثه در محور بستان آباد به سمت تیکمه داش و در منطقه چرزخون اتفاق افتاده است، افزود: انحراف به چپ ناشی از سبقت از سوی راننده خودروی پژو پارس با تریلی، باعث این تصادف بوده است.

سرهنگ جواد ناموران اظهار کرد: در این تصادف وحشتناک پنج نفر کشته و یک کودک 12 ساله مصدوم شد که بلافاصله توسط نیروهای امدادی و اورژانس به بیمارستان منتقل شده است.

وی با بیان اینکه فصل مسافرت در پیش است و ترافیک در جاده های آذربایجان شرقی کاملا' مشهود است، از مسافران و رانندگان درخواست کرد با سرعت مطمئنه و با حوصله رانندگی کنند و به مقررات راهنمائی و رانندگی احترام بگذارند.

شهرستان بستان آباد با 100 هزار نفر جمعیت در فاصله 60 کیلومتری شرق تبریز واقع شده و از محورهای حادثه خیز آذربایجان شرقی محسوب می شود.