جابجایی تریاک در پوشش مسافرت خانوادگی

فرد قاچاقچی که قصد داشت 90 کیلوگرم ماده مخدر تریاک را تحت پوشش مسافرت خانوادگی جابجا کند، در عملیات پلیس در یکی از شهرهای استان مرکزی دستگیر شد.

به گزارش خبرآنلاین، سرهنگ "یوسف سپهوند" جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی در تشریح این خبر گفت: روز گذشته ماموران پلیس در یکی از شهرستان‌های استان از حمل یک محموله مواد مخدر توسط یک قاچاقچی مواد مخدر مطلع شدند و برنامه ریزی لازم برای شناسایی و دستگیری او آغاز شد.

وی ادامه داد: سرانجام ماموران پلیس در یک عملیات برنامه ریزی، موفق به شناسایی خودروی قاچاقچی مذکور در سطح محورهای مواصلاتی شده و در یک اقدام عملیاتی و غافلگیرانه خودروی او را متوقف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: قاچاقچی مورد نظر که به همراه دو نفر از اعضای خانواده خود، تحت عنوان مسافرت خانوادگی قصد جابجایی مواد مخدر را داشت، دستگیر و مقدار 90 کیلوگرم ماده مخدر تریاک که به شیوه ماهرانه‌ای در خودرو جا سازی شده بود، کشف شد.

سرهنگ سپهوند یادآور شد: دستگیر شدگان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.

وی در پایان افزود: طرح‌های قاطعانه پلیس در مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با قاطعیت تمام دنبال شده و با توجه به نقش بی بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس در این حوزه، لازم است همکاری هدفمند آنان با ماموران پلیس همچون گذشته به گونه ای مطلوب تداوم یافته و از طریق ارائه گزارشات و اطلاعات به هنگام مردم از طریق سامانه110به پلیس، هرگونه فعالیت افراد سودجو و بستر گسترش این پدیده شوم در جامعه از بین برود.