واژگونی آمبولانس 3 فوتی برجای گذاشت

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل از فوت سه نفر به علت واژگونی آمبولانس اعزامی از بیمارستان علوی اردبیل به بیمارستان امام خمینی (ره) تهران خبر داد.

خبرگزاری مهر: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل از فوت سه نفر به علت واژگونی آمبولانس اعزامی از بیمارستان علوی اردبیل به بیمارستان امام خمینی (ره) تهران خبر داد.

افشین فتحی ظهر یکشنبه در حاشیه بررسی این حادثه به خبرنگار مهر گفت: صبح امروز در اثر انحراف به چپ و واژگونی آمبولانس اعزامی از بیمارستان علوی در مسیر جاده ابهر - تاکستان سه سرنشین آمبولانس جان خود را از دست دادند.

وی با بیان اینکه این آمبولانس با سه سرنشین بیمار دچار خونریزی وسیع مغزی به دلیل پارگی آنوریسم را به تهران منتقل می کرد، گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته و معاینه بیمار قرار بود وی در ساعت هشت صبح امروز در بیمارستان امام خمینی (ره) شهر تهران تحت عمل جراحی قرار گیرد.

معاون درمان علوم پزشکی استان متذکر شد: متأسفانه در این حادثه بیمار اعزامی، راننده آمبولانس و پرستار با ۲۸ سال سابقه خدمت جان خود را از دست دادند.

فتحی با بیان اینکه همراه بیمار نیز با مصدومیت مواجه شده و هم اکنون در بیمارستان ابهر بستری شده است، اضافه کرد: اکیپی از دانشگاه علوم پزشکی استان برای بررسی این حادثه و پیگیری وضعیت مصدوم و نیز انتقال اجساد به اردبیل، به محل اعزام شده است.

وی در عین با ابراز تأسف از وقوع این حادثه، به خانواده فوت شدگان تسلیت گفت.