اعتراف به جنایت دزد مغازه پس از 12 سال

سارق مغازه لباس فروشی در خیابان وزرا به قتل دوستش ۱۲ سال قبل در اصفهان اعتراف کرد.

خبرگزاری میزان: سارق مغازه لباس فروشی در خیابان وزرا به قتل دوستش ۱۲ سال قبل در اصفهان اعتراف کرد.

ساعت 22:45 روز هفدهم 6 از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 دستگیری یک سارق مغازه در خیابان وزرا به کلانتری 105 سنایی اعلام شد.

مأموران کلانتری با حضور در محل اطلاع پیدا کردند که جوانی حدودا 30 ساله قصد سرقت از یک مغازه لباس فروشی را داشته که توسط مردم دستگیر شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت مغازه" و به دستور بازپرس شعبه 15 دادسرای ناحیه 6 تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

متهم به نام سلمان  32 ساله  در همان اظهارات اولیه صراحتا به سرقت مغازه اعتراف و عنوان داشت:از طریق پنجره وارد مغازه ی لباس فروشی شدم .قصد سرقت پول های داخل مغازه و 30 دست کت و شلوار را داشتم که در لحظه خروج از مغازه توسط مردم دستگیر شدم.

متهم در ادامه اظهاراتش با بیان این مطلب که در سال 84 مرتکب جنایت شده ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: بهار سال 84 به همراه یکی از دوستانم به نام یدالله 28 ساله  در حال کندن چاه بودیم . یدالله داخل چاه بود و من بالای چاه در حال بیرون کشیدن خاک بودم . در حین کار کردن مقداری از خاک ها به داخل چاه ریخت ؛ یدالله از داخل چاه شروع به ناسزا گفتن کرد و همین موضوع ، شروع درگیری لفظی ما دو نفر شد ؛ در حالیکه بسیار عصبانی شده بودم ، سنگی را که از داخل چاه بیرون کشیده بودم به روی سر یدالله انداختم و پس از آن خاک ها را به داخل چاه بازگرداندم. یدالله در همان داخل چاه مدفون شد و من از آنزمان تاکنون ، بلامکان هستم و به عنوان کارگر ساده در شهرهای مختلف از جمله تهران زندگی می کنم تا اینکه تصمیم به سرقت از مغازه لباس فروشی گرفتم اما توسط مردم دستگیر شدم.

سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگی ، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمیت موضوع ، متهم در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی قرار گرفت و همان اعترافات اولیه در خصوص قتل همکارش در شهر اصفهان را مجددا تکرار کرد.

سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگی ، در پایان این خبر گفت: با انتقال متهم به اداره دهم ، کارآگاهان این اداره ضمن انجام تحقیقات مجدد از متهم ، موضوع را از طریق پلیس آگاهی شهرستان اصفهان پیگیری کرده و اطلاع پیدا کردند که چنین جنایتی در سال 84 در آن شهرستان رخ داده است.

گزارش مشکل
مغازهچاهمغازه لباس