تاکید فرماندار تایباد بر اهمیت نقش بخش خصوصی در تحقق شعار سال

مشهد- ایرنا- فرماندار تایباد توجه به اقتصاد و تقویت آن را اصلی ترین راهکار برون رفت از مشکلات ذکر و بیان کرد: نقش و جایگاه بخش خصوصی در عملیاتی شدن شعار سال بسیار مهم است.

تاکید فرماندار تایباد بر اهمیت نقش بخش خصوصی در تحقق شعار سال
تاکید فرماندار تایباد بر اهمیت نقش بخش خصوصی در تحقق شعار سال

حسین شرافتی راد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با واگذاری قسمتی از اقتصاد به بخش خصوصی نرخ تولید، اشتغال و اقتصاد رشد کرده و بازار داخلی رونق می گیرد.

وی ادامه داد: همچنین به منظور تحقق هرچه سریعتر شعار 'اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال' می بایست همه در هر پست و مقامی تلاش کنند زیرا این امر مستلزم عزم ملی است.

فرماندار تایباد گفت: نامگذاری سال توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اساس نیازهای واقعی کشور سبب توسعه همه جانبه و استقامت ملی در برابر دشمنان می شود.

وی افزود: موضوع اقتصاد و اشتغال متعلق به امسال نیست. در سالهای اخیر مقام معظم رهبری به مباحث اقتصادی و اشتغالزایی که از مهمترین دغدغه های فعلی کشور است توجه ویژه ای دارند.

شرافتی راد در ادامه خروج واحدهای تولیدی را از رکود از مهمترین برنامه های امسال جاری در این شهرستان اعلام و بیان کرد: قاچاق کالا نیز از مهمترین معضلات فراروی عرصه اقتصاد است.

وی ادامه داد: با توجه به تاثیر سوء قاچاق بر اشتغالزای که موجب افزایش بیکاری جوانان می شود می بایست در این خصوص نیز اقدامات اساسی صورت گیرد.

مرکز شهرستان 117هزار نفری و مرزی تایباد در فاصله 225 کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.