کشف ۱۰ راس دام قاچاق در بهار/ ۳ سارق در ملایر دستگیر شدند

کشف ۱۰ راس دام قاچاق در بهار/ ۳ سارق در ملایر دستگیر شدند

همدان - کشف ۶۰۰۰ جفت جوراب و کشف ۱۰ راس دام قاچاق در بهار و دستگیری ۳ سارق در ملایر عناوین اخبار کوتاه انتظامی استان همدان است.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی همدان، فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف ۵ هزار و ۷۵۰ جفت جوراب زنانه و مردانه قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بزرگعلی نوری گفت: ماموران پاسگاه انتظامی صالح آباد حین کنترل خودروهای عبوری در محور همدان – سنندج  به یک دستگاه  کامیون مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: طی بازرسی از این خودرو ۵ هزار و ۷۵۰ جفت جوراب زنانه و مردانه قاچاق و فاقد مجوز به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال کشف و یک متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

کشف ۱۰ راس دام قاچاق در بهار

فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف ۱۰ راس گوساله قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بزرگعلی نوری گفت: ماموران پاسگاه انتظامی حسین آباد حین کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به غرب کشور به  یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را برای بررسی متوقف کردند.

وی افزود: طی بازرسی های صورت گرفته از این کامیون ۱۰ راس گوساله قاچاق و فاقد مجوز کشف و یک متهم در این خصوص دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله کشف شده را یک میلیارد ریال برآورد کرده اند، عنوان کرد: پلیس با تمام توان و به کارگیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم قاچاق مبارزه خواهد کرد.

دستگیری ۳ سارق در ملایر

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری ۳ سارق و کشف ۴ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد باقر سلگی گفت: در راستای مبارزه با سارقان و مجرمان، ماموران انتظامی شهرستان ملایر با انجام کار اطلاعاتی دقیق مخفیگاه یک سارق شناسایی و در یک عمیات ضربتی و غافلگیرانه وی را دستگیر کردند که متهم به یک فقره سرقت موتوسیکلت اعتراف کرد.

وی افزود: طی ماموریت دیگری ۲ سارق داخل خودرو حین سرقت دستگیر که متهمان به ۳ فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کردند.

وی بیان کرد: در همین راستا از سارقان دستگیر شده یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی و مقادیری لوازم داخل خودرو کشف و متهمان با تشکیل پرونده به تحویل مرجع قضائی شدند.