شهروند ساری پیروزی را با شکست معاوضه کرد

شهروند ساری پیروزی را با شکست معاوضه کرد

ساری- تیم شهروند ساری پیروزی یک نیمه ای خود در هفته ششم لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور را با قبول شکست از میهمان شیرازی خود در نیمه دوم عوض کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، تیم شهروند ساری در چارچوب هفته ششم این رقابتها بعدازظهر جمعه در دیداری خانگی میزبان تیم پویندگان فجر شیراز بود ودر نهایت نتیجه این بازی را ۳بریک به میهمان خود باخت.

نماینده مازندران در حالی در این دیدار پنجمین شکست این فصل خود را در خانه تجربه کرد که نیمه نخست را با گل دقیقه ۱۲ "نسیم نوازنده" با برتری به رختکن رفته بود.

در نیمه دوم این دیدار ورق برای تیم میهمان برگشت و بازیکنان تیم پویندگان فجر شیراز با میل به پیروزی و در دست گرفتن کنترل بازی برتری خود را به میزبان دیکته کردند.

پویندگان تیم فجرشیراز در دقیقه ۲۷ توسط" ستاره محمدی" به گل نخست خود و تساوی بخش مسابقه دست یافتند.

شیرازی ها که پس از گل نخست، روحیه خود را برای گل های بعدی و پیروزی در این دیدار بازیابی کرده بودند، در دقیقه ۳۴ با گل تماشایی"مریم چرخاوی" از میزبان پرانگیزه خود با نتیجه ۲بریک پیش افتادند.

تیم میهمان که برای تثبت پیروزی خود در دودقیقه پایانی مسابقه توسط "مهناز علیزاده" به گل سوم و برتری خود در این دیدار دست یافتند تا هر ۳ امتیاز هفته ششم در ساری به کام شیرازی ها شیرین شود.

تیم پویندگان فجرشیراز با کسب دومین پیروزی این فصل خود ۶ امتیازی و بالاتر از تیم شهروند ساری در رده دهم جدول ایستاد.

شهروند ساری هم در پایان هفته ششم این رقابتها با انجام ۵ مسابقه، یک  پیروزی و ۴ شکست با ۳ امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.

لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور را با حضور ۱۳ تیم در حال برگزاری است و تیم مس رفسنجان با ۱۵ امتیاز در صدر جدول رده بندی این مسابقات قراردارد.