آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور اعلام شد

پلیس راهور ناجا از ترافیک در ۹ محور مواصلاتی کشور خبر داد.

بر اساس آخرین گزارش های دریافتی عصر پنجشنبه، هم اکنون در مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس ترافیک پرحجم و روان است به طوری که در محدوده ابتدای محور تا کیلومتر ۶ ترافیک سنگین و در کیلومتر ۶ تا آدران نیمه سنگین گزارش شده است همچنین در مسیر شمال به جنوب محور کرج-چالوس در محدوده های پل زنگوله و آدران تا ابتدای محور نیز ترافیک پرحجم و روان است.

بر اساس این گزارش، مسیر جنوب به شمال محور هراز در محدوده بایجان ترافیک نیمه سنگین و محدوده های رودهن، مشاء، گالری امامزاده هاشم، آب اسک، ‌رستوران سالاری و گزنک نیز ترافیک پرحجم و روان گزارش شده است.

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور اعلام شد

پلیس راهور در مسیر شمال به جنوب محور هراز محدوده تونل شماره یک ترافیک سنگین و در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه محدوده های پل سفید و ورودی شهرهای گیلاوند، زیرآب و شیرگاه ترافیک پرحجم و روان اعلام کرده است.

مسیر جنوب به شمال محور قزوین-رشت محدوده های عوارضی امامزاده هاشم و ورودی شهر رودبار، آزادراه تهران به کرج محدوده های گرمدره و پل کلاک تا پل فردیس و آزاد راه کرج به قزوین محدوده پل فردیس تا مهرشهر نیز ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

آزادراه تهران-پردیس و محور تهران-لواسان نیز هم اکنون دارای ترافیک پرحجم و روان است.

طبق اعلام پلیس راهور ناجا، سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس راهور نیروی انتظامی، مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن های ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) و ۱۲۰ به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است؛ همچنین در پایگاه اطلاع رسانی www.rahvar۱۲۰.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.