راکب متخلف، موتورسیکلت خود را به آتش کشید

مرکز پایگاه اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان قزوین اعلام کرد: یک راکب متخلف پس از دستور توقف ضمن درگیری با پلیس موتورسیکلت خود را به آتش کشید.

خبرگزاری مهر: مرکز پایگاه اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان قزوین اعلام کرد: یک راکب متخلف پس از دستور توقف ضمن درگیری با پلیس موتورسیکلت خود را به آتش کشید.

در پی آتش گرفتن یک دستگاه موتورسیکلت در قزوین مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان قزوین با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: امروز پنجشنبه یک راکب موتورسیکلت بدون کلاه ایمنی با انجام حرکات مارپیچ در خیابان نادری قزوین در حال تردد بود که ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی برابر وظیفه خود و برابر قانون موتور سوار را متوقف کردند تا از مشکلات ترافیکی جلوگیری کنند.

راکب متخلف، موتورسیکلت خود را به آتش کشید

در ادامه این اطلاعیه آمده است: پس از توقف موتورسیکلت، ماموران پلیس از راکب درخواست مدارک شناسایی کردند که نامبرده مدارک را به همراه نداشت لذا برا اساس قوانین ماموران اقدام به توقیف موتورسیکلت برای انتقال به پارکینگ را داشتند که راکب با ماموران درگیر شده و به آنها اهانت می کند.

این راکب متخلف پس از اهانت و درگیری با ماموران اقدام به آتش زدن موتورسیکلت کرده و از محل متواری می شود که تلاش ماموران پلیس برای دستگیری فرد خاطی ادامه دارد و این حادثه پیگیری قضایی خواهد شد.