فردا و پس فردا پایتخت صاف تا کمی ابری و همراه با وزش باد/کاهش دما در سواحل شمالی استان اردبیل و خراسان شمالی

احد وظیفه از افت دما در اردبیل و خراسان شمالی در هفته آینده خبر داد و افزود: طی سه روز آینده در منطقه زابل همچنان وزش باد شدید پدیده قابل ملاحظه است.

خبرگزاری میزان- احد وظیفه از افت دما در اردبیل و خراسان شمالی در هفته آینده خبر داد و افزود: طی سه روز آینده در منطقه زابل همچنان وزش باد شدید پدیده قابل ملاحظه است.

فردا و پس فردا پایتخت صاف تا کمی ابری و همراه با وزش باد/کاهش دما در سواحل شمالی استان اردبیل و خراسان شمالی به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، احد وظیفه گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، از امروز (چهارشنبه ۲۷ شهریور) تا ظهر شنبه (۳۰ شهریور) در برخی نقاط استان‌های ساحلی خزر در برخی ساعات بارش پراکنده و خفیف باران پیش‌بینی می‌شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی تاکید کرد: از بعدازظهر شنبه و طی روز‌های یکشنبه و دوشنبه (۳۱ شهریور و اول مهر)، با نفوذ توده هوای خنک ضمن کاهش محسوس دما در نوار شمالی کشور به‌ویژه سواحل شمالی و استان اردبیل بارش قابل ملاحظه باران و وزش باد خواهد داد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: کاهش دما در روز یکشنبه (۳۱ شهریور)، در سواحل شمالی استان اردبیل و خراسان شمالی بین ۵ تا ۱۰ درجه سلسیوس است، همچنین دریای خزر در این مدت مواج خواهد بود.

به گفته وظیفه، طی سه روز آینده در منطقه زابل همچنان وزش باد شدید پدیده قابل ملاحظه است.

وی  با اشاره به وضعیت آب و هوایی پایتخت طی دو روز آینده، اعلام کرد: فردا (پنجشنبه ۲۸ شهریور)، هوای تهران صاف تا کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد است. پس‌فردا (جمعه ۲۹ شهریور) نیز هوای تهران صاف و همراه با وزش باد خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود که دمای تهران طی دو روز آینده در بالاترین نقطه به ۳۶ درجه سانتیگراد و در پایین‌ترین نقطه به ۲۳ درجه سانتیگراد برسد.