پیش‌بینی تردد 60 درصد زائران اربعین از مرز مهران

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با مدیریت صحیح فرماندهان، مدیران و مسئولان استانی تلاش خواهیم کرد تا زائران عزیز آبرومندانه در این کنگره عظیم شرکت کنند و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای تامین امنیت زائران اربعین حسینی تلاش خواهیم کرد.

سردار نورعلی یاری در هماییاری با بیان اینکه ما از همه ظرفیت ها برای تامین امنیت استفاده خواهیم کرد، گفت: مواد مخدر، سلاح و مهمات غیرمجاز و قتل در استان ایلام سه عامل و دغدغه مهمی است که باید بیشتر به آن توجه شود.

فرمانده انتظامی استان با قدردانی از اقدامات صورت گرفته در توسعه زیرساخت‌های استان ایلام در سالهای گذشته و امسال اظهار کرد: این اقدامات کافی نیست و محورهای مواصلاتی ما همچنان نیازمند توجه بیشتری هستند تا زائران عزیز بتوانند به سهولت تردد داشته باشند.

یاری خاطرنشان کرد: امسال با مدیریت صحیح فرماندهان، مدیران و مسئولان استانی تلاش خواهیم کرد تا زائران عزیز آبرومندانه در این کنگره عظیم شرکت کنند و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای تامین امنیت زائران اربعین حسینی تلاش خواهیم کرد.

وی به اقدام خوب پلیس راهور استان در راستای برگزاری همایش طلاب یاران فرهنگ ترافیک اشاره کرد و گفت: این اقدام ارزشمند برای اولین بار است که در کشور اجرایی می شود و امیدواریم این موضوع بسط و گسترش پیدا کند.

فرمانده انتظامی استان بر لزوم فرهنگ سازی توسط روحانیون و طلاب اشاره کرد و گفت: روحانیان عزیز می توانند در بین الصلاتین و تریبون های نماز جمعه بحث صحیح رانندگی کردن را به مردم آموزش دهند تا شاهد حوادث ناگوار در جاده ها نباشیم. ۲۶ دستگاه فرهنگی در جامعه وجود دارد که انتظار داریم پای کار بیایند و در فرهنگ سازی و نهادینه کردن آن، پلیس را همراهی کنند.