آتش‌سوزی کانکس کارگری در شمال شرق تهران

یک دستگاه کانکس کارگری که در محوطه یک مجتمع در دست ساخت قرار داشت، شب گذشته طعمه آتش سوزی شد.

خبرگزاری مهر: یک دستگاه کانکس کارگری که در محوطه یک مجتمع در دست ساخت قرار داشت، شب گذشته طعمه آتش سوزی شد.

در پی اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیات ایستگاه 61 را در ساعت 20:40 دقیقه شب گذشته به محل حادثه واقع درخیابان فرمانیه، خیابان نوریان اعزام کرد.

مجتبی میرزایی گودرزی فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: یک دستگاه کانکس کارگری به مساحت 10 متر مربع که برای استراحت کارگران ساختمانی، در یک مجتمع مسکونی در دست ساخت قرار داشت، به دلیل نامشخصی آتش گرفت.

وی اضافه کرد: آتش سوزی به حدی بود که هنگام حضور آتش نشانان در محل حادثه، شعله های سرکش آتش به همراه دود غلیظ از داخل این اتاقک به آسمان زبانه می کشید.

میرزایی با اعلام این که این آتش سوزی هیچ محبوسی و مصدومی نداشت، تصریح کرد: آتش نشانان بی درنگ با استفاده از یک رشته لوله آبرسانی عملیات مهار آتش را آغاز کردند و موفق شدند این آتش سوزی را در زمانی کوتاه مهار و از سرایت آن به دیگر قسمت ها جلوگیری کنند.

این فرمانده آتش نشانی با بیان این که علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناس آتش نشانی منطقه در دست انجام است، خاطرنشان کرد: نیروهای عملیات پس از خاموش کردن کامل آتش و ایمن سازی کامل محل، ضمن تخلیه کامل دود از محل، دستورات ایمنی لازم را به مدیر پروژه و کارگران گوشزد کردند.