شهرداری کرج هزینه برگزاری جشنواره‌های اخیر را اعلام کند

شهرداری کرج هزینه برگزاری جشنواره‌های اخیر را اعلام کند

کرج - نائب رئیس شورای شهر کرج از شهردار خواست هزینه جشنواره لاله‌ها و همچنین جشنواره گل و گیاه که در سال جاری برگزار شده را اعلام کند.

به گزارش خبرنگار مهر ، رحیم خستو صبح یکشنبه در صدوشصت و یکمین جلسه علنی شورای شهر، خطاب به شهردار، گفت: وضعیت نور در برخی از پارک‌های سطح شهر مطلوب نیست.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اردیبهشت ماه امسال به سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج تذکر دادیم تا هزینه‌های تبلیغاتی و اسپانسر جشنواره لاله‌ها را اعلام کند، گفت: این مهم محقق نشده است.

نائب رئیس شورای شهر کرج با بیان اینکه بیست روز پیش نیز جشنواره دیگری برگزار شده است، گفت: وضعیت هزینه‌ها مبهم است، تقاضا دارم در این خصوص شفاف‌سازی شود، برای مثال تعداد بازدید کننده‌ها را اعلام کنند تا ما ظرفیت‌های خودمان را برای نوع قراردادهای که بعدا منعقد می‌شود، بشناسیم.

خستو در ادامه ضمن تقدیر از متولیان برای سیاه‌پوش کردن شهر، گفت: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج هزینه‌ها و قراردادها در خصوص اقدامات انجام شده در دهه اول محرم را به شورای شهر ارائه کند.

وی با اشاره به تشکیل کمیته هنر، گفت: اینکه داربست‌ها دور میادین شهر نصب شده آیا در کمیته هنر مورد بررسی قرار گرفته است.

نائب رئیس شورای شهر کرج با تاکید بر اینکه محرم یک حادثه نیست که غیرقابل پیش‌بینی باشد، گفت: با توجه به اینکه از ماه‌ها پیش می‌دانیم محرم در پیش است آیا باید در لحظه آخر تصمیم بگیریم که چه کاری باید انجام دهیم.

خستو در بخش دیگری با اشاره به اینکه برخی از پیمانکاران شهرداری که طلب قابل توجهی ندارند در دریافت با مشکل مواجه هستند، گفت: این مهم در سازمان فاوا و پسماند مشاهده شده است، وقتی پیمانکاران خوش نام نمی‌توانند طلب خود را دریافت کنند سرمایه‌های اجتماعی شهرداری آسیب می‌بیند.

نائب رئیس شورای شهر کرج از شهردار خواست توجه ویژه ای به پیمانکاران خوش نام داشته باشد.

وی در بخش دیگری با اشاره به اکران تابلوی جلوگیری از ورود حیوانات به پارک‌ها و دیگر نقاط شهر، گفت: حالا این مسئله را به طنز می‌گویم؛ ما با حیوانات مشکل داریم یا صاحبانشان؟ زیرا پارک‌های سطح شهر پر شده از سگ‌های بلاصاحب، اگر حیوانات خانگی ناامن هستند بلاصاحب‌ها که باید مشکلات بیشتری داشته باشند، وجود سگ‌های بلاصاحب در سطح شهر اعتراض شهروندان را به دنبال داشته که باید نسبت به جمع‌آوری، اقدامات لازم و فوری انجام شود.