انسداد خیابان دیباجی پایتخت رفع شد

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: خیابان دیباجی در شمال پایتخت که به دلیل احتمال سقوط داربست به صورت موقت مسدود شده بود،‌ با ایمن سازی محل بازگشایی و تردد خودروها در آن جریان دارد.

ایرنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: خیابان دیباجی در شمال پایتخت که به دلیل احتمال سقوط داربست به صورت موقت مسدود شده بود،‌ با ایمن سازی محل بازگشایی و تردد خودروها در آن جریان دارد.

«سید جلال ملکی» شامگاه جمعه افزود: موضوع احتمال سقوط داربست یک ساختمان ۹ طبقه در حال ساخت واقع در خیابان دیباجی(نرسیده به بزرگراه صدر) حوالی ظهر امروز به سامانه ۱۲۵ اعلام و آتش نشانان به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه ساختمان ۹ طبقه در حال ساختی با داربست مقاوم سازی شده بود که احتمال سقوط داربست های جنوبی وجود داشت، اظهار داشت: به همین دلیل و با هماهنگی پلیس راهور تهران برای پیشگیری از بروز حادثه خیابان به صورت موقت با هدف ایمن سازی مسدود شد.

ملکی تصریح کرد: با توجه به انجام اقدامات لازم و ایمن سازی کامل داربست ها و محدوده ساختمان درحال ساخت و رفع انسداد،‌ خیابان دیباجی دقایقی قبل برای تردد خودروها بازگشایی شد. شهر
خیابان دیباجی در شمال تهران قرار دارد.