گاندو مجددا قربانی گرفت

عصر روز گذشته گاندو به یک نوجوان در سد پیشین حمله و او را روانه بیمارستان کرد.

خبرگزاری مهر: عصر روز گذشته گاندو به یک نوجوان در سد پیشین حمله و او را روانه بیمارستان کرد.

ساعت ۱۶ روز گذشته نوجوان ۱۳ ساله به نام مصطفی پری گرفته در سد پیشین طعمه گاندو می‌شود اما به کمک دو تن از دوستانش نجات می‌یابد.

وی در حال حاضر به دلیل جراحات وارده به پا و دستش در بیمارستان ایرانشهر بستری شده و منتظر است تا عمل شود.

گاندو مجددا قربانی گرفت

محمدیاسین موحد از اقوام مصطفی درباره علت حادثه و وضعیت کنونی فرد آسیب دیده اینگونه روایت می‌کند: مصطفی به همراه دوستانش در اطراف دریاچه بودند که یک گاندو به او حمله می‌کند و او را به دریاچه می‌کشاند اما خوشبختانه به کمک دوستانش از دست گاندو نجات پیدا می‌کند. مصطفی دیشب در بیمارستان ولایت شهرستان سرباز بستری بود اما پزشکان این بیمارستان به دلیل نبود، امکانات لازم موفق نشدند خونریزی را به طور کامل قطع کنند.

انتقال مصطفی باید با آمبولانس به بیمارستان ایرانشهر انجام می‌شد که به دلیل نبود آمبولانس انتقال او حدود ۸ ساعت طول کشید. او هم اکنون در بیمارستان ایرانشهر بستری شده و منتظر عمل است. دست و پای او در این حادثه مجروح شده است.

سد پیشین، رودخانه باهوکلات و برخی گودال‌های طبیعی آب در شهرستان سرباز واقع در جنوب سیستان و بلوچستان محدوده زیست تمساح پوزه کوتاه ایرانی است، این گونه حیات وحش در فصل تخم‌گذاری و زادوولد بسیار حساس شده و به جانداری که به محل زیست او نزدیک شود حمله می‌کند. از ابتدای امسال تاکنون چند مورد حمله گاندو به کودکان و نوجوانان گزارش شده است که در این میان دست یک دختر بچه با حمله گاندو قطع شده است.