دزدی توسط سارقان برلیانس‌سوار

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو نفر سارق لوازم خودرو و کشف ۶۰ قطعه لوازم مسروقه از آنان خبر داد.

خبرگزاری میزان: سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو نفر سارق لوازم خودرو و کشف ۶۰ قطعه لوازم مسروقه از آنان خبر داد.

سرهنگ محمد جلینی در تشریح این خبر بیان داشت: نهم شهریور ماه جاری طی تماس‌های دریافتی به این کلانتری مشخص شد یک دستگاه برلیانس مشکوک که پلاک آن نیز مخدوش شده است در خیابان در حالی پارک کرده است و یک نفر از دو سرنشین آن در حال باز کردن درب خودروی پژو ۲۰۶ سفید رنگ است که چند متر جلوتر پارک بود.

وی ادامه داد: به این ترتیب سریعا ماموران عملیات کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه به محل اعزام و متوجه شدند دو سرنشین خودروی برلیانس در حال باز کردن تاقچه خودروی پژو ۲۰۶ هستند که با دیدن ماموران یکی از آن‌ها با خودرو برلیانس از محل متواری شده و دیگری نیز اقدام به فرار کرده و در حین فرار به خانه‌ای که درب آن باز بود وارد میشود.

این مقام انتظامی افزود: بعد از مدتی تعقیب و گریز پلیسی سارق برلیانس سوار دستگیر شد و چند نفر از ماموران تیم عملیات کلانتری نیز به همان منزل که سارق دیگر به داخل آن رفته بود اعزام شدند و در حالیکه متهم قصد فرار از راه پشت بام را داشته است از دو پشت بام آن طرف‌تر در حالیکه زیر یک دستگاه کولر پنهان شده بود دستگیر و به کلانتری انتقال میشود؛ بنابراین گزارش، در منزل یکی از متهمان که تحت تعقیب پلیس آگاهی پایگاه ششم آگاهی تهران بزرگ نیز بود ۶۰ عدد ضبط، ساب و باند کشف شد که متهم آن‌ها را در انباری و کانال کولر خانه اش جاساز کرده بود.

گفتنی است براساس ادعای خود متهمان که هر دو سابقه دار در زمینه سرقت می‌باشند، بیشتر سرقت‌ها با برلیانس پلاک مخدوش و یا یک دستگاه موتورسیکلت ان. اس صورت گرفته است.

در انتها با تشکیل پرونده ای، هر دو متهم به مقام قضائی معرفی شدند.