حاشیه عجیب حضور وزیر بهداشت در ایلام

دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت عصر پنجشنبه در حاشیه سفر به شهرستان دهلران ایلام با حضور در محل استقرار اتاق های عمل سیار کاروان موسسه خیریه نورآوران سلامت، ۱۵ عمل جراحی چشم بیماران را به صورت رایگان در این منطقه انجام داد. به گزارش ایرنا، کاروان موسسه خیریه نورآوران سلامت از هفتم آذر ... نوشته حاشیه عجیب حضور وزیر بهداشت در ایلام اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.

img
img

دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت عصر پنجشنبه در حاشیه سفر به شهرستان دهلران ایلام با حضور در محل استقرار اتاق های عمل سیار کاروان موسسه خیریه نورآوران سلامت، ۱۵ عمل جراحی چشم بیماران را به صورت رایگان در این منطقه انجام داد.

به گزارش ایرنا، کاروان موسسه خیریه نورآوران سلامت از هفتم آذر ماه امسال در منطقه دشت عباس از توابع بخش موسیان شهرستان دهلارن مستقر شده و خدمات رایگان دندانپزشکی و چشم پزشکی به مردم این مناطق ارائه می دهد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دهلران گفت: پزشکان متخصص این تیم پزشکی روزانه ۳۰ نفر را در بخش دندانپزشکی و ۶۰ نفر هم در بخش چشم پزشکی ویزیت کرده و خدمات پزشکی مورد نیاز را به این افراد ارائه می کنند.

دکتر شهریار رسولی عصر پنجشنبه در حاشیه حضور وزیر در این منطقه با اشاره به استقرار اکیپ موسسه خیریه نوآوران سلامت در دشت عباس اظهار کرد: در این مدت (حدود ۱۰۰ روز) سه هزار و ۳۴۳ نفر بیمار در بخش دندانپزشکی و شش هزار و ۲۵۰ نفر در بخش چشم پزشکی از سوی پزشکان مستقر در این موسسه خیریه معاینه شده و ۳۱۰ عمل جراحی چشم نیز انجام شده است.

وی از تحویل ۲ هزار و ۳۲۰ عینک به بیماران مراجعه کننده به این موسسه در این مدت خبر داد و افزود: به تشخیص پزشکان این عینک ها به صورت رایگان در اختیار بیماران قرار گرفته است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دهلران با اشاره به اینکه این تیم پزشکی در مناطق محروم کشور مستقر و خدمات درمانی رایگان به مردم ارائه می کند، تاکید کرد: خدمات دندانپزشکی نیز شامل ترمیم، کشیدن و جرم گیری برای کودکان زیر ۱۳ سال از سوی پزشکان انجام شده است.

دکتر رسولی یادآور شد: خدمات چشم پزشکی نیز به افراد زیر پوشش کمیته امداد و بهزیستی و روستاییان نیز از سوی پزشکان مستقر در این موسسه خیریه ارائه می شود ضمن اینکه خدمات تیم پزشکی بنیاد خیریه نورآوران سلامت شبانه روزی است.

وی با اشاره به حضور پزشکان متخصص رشته های مختلف در منطقه دشت عباس تا پایان سال جاری در قالب طرح خدمات رسانی بنیاد نورآوران سلامت برای ارائه خدمات درمانی تخصصی به مردم اضافه کرد: خدمات این مجموعه رایگان و با استفاده از به روزترین تجهیزات پزشکی انجام می شود.

دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، محمدرضا مروارید استاندار ایلام، شادمهر کاظم زاده نماینده حوزه انتخابیه دهلران در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و امام جمعه دهلران و جمعی از مسئولان این شهرستان با حضور در محل فعالیت تیم پزشکی موسسه خیریه نورآوران سلامت در دشت عباس از خدمات رسانی پزشکان و کادر درمانی این بنیاد به مردم بازدید و از نزدیک در جریان خدمات این موسسه خیریه قرار گرفتند.

تیم پزشکی موسسه خیریه نور آوران سلامت متشکل از چشم پزشک و دندانپزشک از هفتم آذر امسال در منطقه دشت عباس از توابع شهرستان مرزی دهلران مستقر شده و اقدام به ارائه خدمات درمانی تخصصی رایگان به مردم کرده اند.

به گزارش ایرنا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر چهارشنبه به منظور افتتاح چندین طرح درمانی در بیمارستان های امام خمینی (ره) و شهید مصطفی خمینی شهر ایلام، مراکز درمانی و بیمارستان های شهرستان های دره شهر، آبدانان و دهلران به استان ایلام سفر کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر چهارشنبه در بدو ورود به استان ایلام با حضور در مزار شهدای گمنام بهشت رضا شهر ایلام با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ و والای شهدا ادای احترام کرد.

دکتر قاضی زاده هاشمی پیش از این سه بار دیگر ۲ بار سال های ۹۳ و ۹۴ همزمان با همایش بزرگ پیاده روی اربعین و یک بار نیز در هنگام سفر رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت در سال ۹۲ به استان ایلام سفر کرده است.

«اگر گذاشتم یک روز دیگر اینجا کار کنی بی‌شعور!»

خبرگزاری فارس از ایلام گزارش داد که عصر امروز در جریان بازدید سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مرکز اورژانس شهرستان بدره شماری از مردم حاضر در محل نسبت به کمبود امکانات پزشکی و درمانی در شهرستان به وزیر بهداشت گلایه کردند.

در این بین یکی از مسؤولان دولتی در شهرستان سخنان مردم را تأیید کرده که با اعتراض شدید وزیر بهداشت مواجه می‌شود و سخنان تندی از سوی وزیر در حضور مردم عنوان می‌شود، به‌طوری که در پاسخ به این فرد می‌گوید، «خیلی غلط کردی بی‌شعور! اگر من بگذارم یک روز دیگر اینجا کار کنی.»

انتهای پیام

گزارش مشکل