موسوی: با تمام قوا در مرحله بعدی انتخابی المپیک شرکت می‌کنیم

بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان گفت: تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در مرحله بعدی انتخابی به المپیک ۲۰۲۰ توکیو صعود کنیم.

بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان گفت: تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در مرحله بعدی انتخابی به المپیک ۲۰۲۰ توکیو صعود کنیم.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از سایت فدراسیون والیبال ، محمد موسوی بازیکن تیم ملی والیبال ایران پس از دیدار با روسیه اظهار داشت: همه شرایط بازی در روسیه را می‌دانستیم. روسیه با تمام توان آمده بود. امسال نیز بازیکنان جوان، عالی و در سطح جهانی به تیم خود اضافه کرده بود. این تیم در غیاب ۲ بازیکن اصلی توانست آمریکا را در خانه شکست دهد. ما تلاش کردیم و می‌توانستیم در ست دوم و سوم برنده باشیم، اما در یک سری از امتیازات اشتباهات داوری و اشتباهات فردی خودمان باعث شد نتوانیم بازی را درست پیش ببریم.

او در ادامه عنوان کرد: هر چه در توان داشتیم، گذاشتیم و بیشتر از این توان ما نبود. هر چند اشتباه فردی داشتیم، اما دلیل این اشتباه فردی نیز تیم روسیه بود که باعث می‌شد ما اشتباه کنیم. با وجود خستگی لیگ ملت‌ها، تمام تلاش خود را انجام دادیم. شرایط تمرینی خوبی نداشتیم، اما در کل راضی‌کننده بازی کردیم.

موسوی در واکنش به این موضوع که ارزیابی خودت از عملکرد فردی در این مسابقه چه بود، بیان کرد: والیبال یک رشته تیمی است و ارتباطی به عملکرد فرد ندارد. من تلاش خود را کردم در خدمت تیم باشم و گوشه‌ای از کار را بگیرم، اما موفق نبودم. شرایط بدنی خوبی امروز داشتم، اما زور ما به این تیم نرسید.

بازیکن تیم ملی درباره شانس دوباره تیم ملی برای صعود به المپیک ژاپن اضافه کرد: با تمام قوا در مرحله بعدی انتخابی المپیک شرکت می‌کنیم. باید به المپیک برویم و اگر ایران در المپیک نباشد، جای تیم ما خالی است. مطمئنا سهمیه المپیک را کسب می‌کنیم و شانس حضور در المپیک را از دست نمی‌دهیم. بچه‌ها همدل هستند تا این کار را انجام دهند.

او در پایان، در ارزیابی از تیم ملی روسیه بیان کرد: اکثر بازیکنان روسیه خیلی خوب بودند، اما بازیکن پشت خط زن آن‌ها پولتائف که میخایلوف را ذخیره کرد و امتیازآورترین بازیکن میدان شد، بهترین بازیکن آن‌ها بود. او بعضی اوقات از ارتفاعی اسپک می‌زد که دست ما به توپ نمی‌رسید و به نظرم اگر میخایلوف بازی می‌کرد، برای ما بهتر بود. همه بازیکنان آن‌ها خوب بودند، اما این بازیکن مهار نشدنی بود.

بیشتر بخوانید:

کولاکوویچ: روسیه در دفاع بهتر از ما عمل کرد/ از بازی بازیکنانم رضایت دارم

ایران - روسیه/ کار سخت سروقامتان مقابل تزار‌های پرافتخار

تیم ملی والیبال ایران ۰ - روسیه ۳ / سهمیه المپیک به تعویق افتاد/ پایان کار سرو قامتان در سرزمین تزار‌ها

اظهارات موسوی در پایان دیدار تیم های والیبال ایران و روسیه