فوتبال جهان| سولسشایر: مگوایر همان کاری را که باید، انجام داد/ برای برتری بر دیگر بزرگان باید بهتر از این بازی کنیم

فوتبال جهان - اولگنار سولسشایر پس از یک پیروزی درخشان مقابل چلسی چاره‌ای غیر از ابراز رضایت از عملکرد تیمش نداشت.

فوتبال جهان| سولسشایر: مگوایر همان کاری را که باید، انجام داد/ برای برتری بر دیگر بزرگان باید بهتر از این بازی کنیم

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، اولگنار سولسشایر از برتری پرگل 4 بر صفر شیاطین سرخ مقابل چلسی در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به وجد آمده است.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد اظهار داشت: نیمه دوم فوق‌العاده بود. در قالب درستی دفاع کردیم و ضدحملات خوبی داشتیم. می‌توانیم یک بر صفر جلو افتادن‌ خودمان را حاصل خوش‌شانسی بدانیم، اما در نیمه دوم جا افتادیم و خوب بازی کردیم. هر چه آماده‌تر باشید، کارهای بیشتری از دست‌تان برمی‌آید. بازیکنان  تلاش زیادی داشتند، اما  این تازه شروع کار بود و هنوز هم جا برای سختکوشی داریم. قطعاً بهتر خواهیم شد. برای نتیجه گرفتن مقابل خیلی از تیم‌ها باید بهتر از این بازی کنیم.

وی در ادامه افزود: مگوایر دقیقاً کاری را انجام داد که به خاطرش خریده شده است، حضور در هر دو محوطه جریمه با خونسردی و آرامشی که دارد. هری یک رهبر است و او، دخه‌آ و لیندلوف کنترل کار را در نیمه عقب زمین خیلی خوب به دست گرفتند. داشتن شخصیت‌هایی مهم در فاز تدافعی اهمیت دارد. ون بیساکا هم یک مدافع اصلی است.

سولسشایر در مورد وضعیت پل پوگبا، هافبک فرانسوی تیمش نیز گفت: پوگبا بازیکنی سطح بالا و حرفه‌ای محسوب می‌شود. او فوتبال بازی کردن را دوست دارد. پل قهرمان جام جهانی است، اعتمادبه‌نفس دارد و همیشه توپ می‌خواهد.

فوتبال جهان|برتری قاطعانه منچستریونایتد در اولین بازی بزرگ فصل لیگ برتر انگلیس/ چلسی با لمپارد تحقیر شد

انتهای پیام/