فوتبال جهان|نیکو کواچ: کوتبوس رقیب آسانی نیست/ تا دوم سپتامبر بازیکنان جدیدی به تیم اضافه می‌شوند

فوتبال جهان - نیکو کواچ بازی تیمش در دور اول رقابت‌های جام حذفی آلمان را چندان آسان نمی‌داند.

فوتبال جهان|نیکو کواچ: کوتبوس رقیب آسانی نیست/ تا دوم سپتامبر بازیکنان جدیدی به تیم اضافه می‌شوند

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، نیکو کواچ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در دور اول رقابت‌های جام حذفی آلمان مقابل انرگی کوتبوس  از یک نبرد نه‌چندان آسان سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ در این باره اظهار داشت: ما رقابت‌های جدیدی در پیش  داریم و باید دوباره خودمان را اثبات کنیم. می‌دانیم  چقدر بازی مرحله اول سخت است. بازی با کوتبوس در زمین حریف ساده نخواهد بود.

«مطمئن باشید تا 2 سپتامبر بازیکنان جدیدی به جمع ما اضافه می‌شوند.»، وی با بیان این جمله در مورد مصدومان تیمش اظهار داشت: مارتینس از روز بازی با فنرباغچه از ناحیه زانو احساس درد می‌کند. امیدواریم او در هفته‌های  آینده کاملاً آماده شود. لوکاس هرناندس هم شش ماه دور از میادین بوده و باید آرام آرام او را برگردانیم. نمی توان تنها بعد از حضور در چهار جلسه تمرین، او را در این بازی به میدان فرستاد.

کواچ یادآور شد: فصل گذشته در هفت بازی ابتدایی با  سیستم 3-3-4  به پیروزی رسیدیم. سپس به مدت یک ماه و نیم از دو هافبک  وسط  استفاده کردیم. در بازی با دورتموند دوباره به سیستم قبلی برگشتیم. همیشه می‌توان این سیستم‌ها  را تغییر داد. مهم این است که چطور آن را به مرحله اجرا درآورید.

وی در خاتمه گفت: این آرزوی هر مربی است که بازیکنان جدید در سریع‌ترین زمان ممکن به تیم اضافه شوند، اما این روزها انجام چنین کاری ساده نیست. تمام باشگاه‌ها تحت تأثیر تحولات بازار هستند. به نظرم مشکلی ندارد بازیکنان جدید دیر به کادر بازیکنان اضافه شوند.

فوتبال جهان| مدیربرنامه‌های پریشیچ آماده سفر به مونیخ شد/ بایرن با افزایش حقوق، بازیکن اینتر را راضی کرد

انتهای پیام/