فوتبال جهان|اونای امری: باید از نظر دفاعی بهتر شویم/ نمی‌دانم اوزیل به بازی مقابل برنلی می‌رسد یا نه

فوتبال جهان - اونای امری از نتیجه و رویکرد تیمش در اولین بازی فصل جدید لیگ برتر رضایت دارد.

فوتبال جهان|اونای امری: باید از نظر دفاعی بهتر شویم/ نمی‌دانم اوزیل به بازی مقابل برنلی می‌رسد یا نه

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، اونای امری پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال آرسنال مقابل نیوکاسل در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به تمجید از بازیکنانش پرداخت.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال اظهار داشت: پیروزی ما به کمک  تعادل در خط تهاجمی و دفاعی به دست آمد. فکر می‌کنم در 90 دقیقه توانستیم با جدی گرفتن بازی، تراکم شدید و کنترل بازی، به این خواسته برسیم. نیاز داریم برای مهاجمان‌مان موقعیت ایجاد کنیم و این بار با وجود اوبامیانگ به پیروزی رسیدیم.

وی افزود: سال گذشته بسیار برای چمبرز خوب بود، زیرا در تمام بازی‌ها برای فولام به عنوان مدافع میانی و هافبک بازی کرد. با توجه به بازی‌های پیش‌فصل، او لیاقت حضور در ترکیب اصلی را داشت. کالوم کنار سوکراتیس بسیار متمرکز و جدی بود. مایلم در هر پست بازیکنان مختلفی داشته باشم که با یکدیگر رقابت کنند. چمبرز با تمرین و بازی برای تیم زیر 23 سال می‌تواند به رقابت خود ادامه دهد. او فردا برای تیم زیر 23 سال بازی خواهد کرد. می‌توانیم و می‌خواهیم از نظر دفاعی بهتر شویم.

اونای امری در مورد آخرین وضعیت دو بازیکن تیمش نیز اظهار داشت: باشگاه وضعیت کولاسیناک و اوزیل  را مدیریت می‌کند. مایلیم آنها را هر چه زودتر در اختیار داشته باشیم، اما نمی‌دانم به بازی بعدی با برنلی می‌رسند یا نه. نیاز داریم ترکیب و شرایط مناسبی درست کنیم.

وی همچنین با تمجید از مهاجم گلزن آرسنال گفت: اوبامیانگ گلزن ماست. واقعاً حس می‌کنم تمام بازیکنانم خوب بازی کردند.

لیگ برتر انگلیس| برتری آرسنال در خانه نیوکاسل/ تساوی لسترسیتی و ولورهمپتون

انتهای پیام/