منصوریان: تمام تلاشمان را می‌کنیم تا به مرحله بعد صعود کنیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ایران گفت: درست است که در بازی رفت شکست خوردیم، اما تلاش می‌کنیم در بازی فردا بهتر ظاهر شویم و با جبران این شکست صعود کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ایران گفت: درست است که در بازی رفت شکست خوردیم، اما تلاش می‌کنیم در بازی فردا بهتر ظاهر شویم و با جبران این شکست صعود کنیم.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن ، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ایران در نشست خبری پیش از دیدار با الاتحاد عربستان در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در بازی رفت دیدار سختی را با تیم عربستانی در امارات داشتیم و وضعیت آب و هوایی در عملکرد بازیکنانم تاثیرگذار بود.

وی با بیان اینکه هر ۲ تیم در بازی رفت نمایش خوبی داشتند ادامه داد: الاتحاد در امارات توانست از موقعیت هایش استفاده کند و برنده بازی باشد. درست است که در بازی رفت شکست خوردیم، اما تلاش می‌کنیم در بازی فردا بهتر ظاهر شویم و با جبران این شکست صعود کنیم.

منصوریان تصریح کرد: تا این مرحله از رقابت ها، با بازیکنان جوانی که داریم تلاش خود را کردیم و در این مرحله به تیم خوب و قدرتمند الاتحاد برخورد کردیم و تمام سعی مان را برای صعود می‌کنیم. تمام تمرینات ما در ایران برگزار شد که با دوحه و امارات تفاوت زیادی از نظر وضعیت آب و هوایی دارد. امیدوارم برای من و بازیکنانم در بازی فردا بهترین اتفاق رقم بخورد.

او در پایان تصریح کرد: گل زیبای کاپیتان قاسم حدادی فر این شانس را برای ما ایجاد کرده تا در دیدار فردا امیداوار به صعود باشیم. ۵۰ درصد شانس در بازی فردا برای ما وجود دارد و تلاش خود را برای صعود می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

رنگ پیراهن ذوب آهن برای دیدار مقابل الاتحاد اعلام شد

دو تابعیتی‌ها جایی در لیست الاتحاد برای بازی برگشت با ذوب آهن ندارند

الاتحاد عربستان ۲ - ذوب آهن ایران یک/ امید در اردوی شاگردان منصوریان باقی ماند

اظهارات منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار با الاتحاد عربستان