انتقاد سازنده وسیله ای برای توسعه پردیس است

انتقاد سازنده وسیله ای برای توسعه پردیس است

پردیس- فرماندار پردیس گفت: انتقاد سازنده وسیله ای برای پیشرفت، موفقیت و توسعه پایدار پردیس است.

به گزارش خبرنگار مهر ، عبدالعظیم رضایی در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان پردیس که به میزبانی فرمانداری و شرکت عمران برگزار شد، ضمن تبریک روز خبرنگار و  تبریک فرا رسیدن عید قربان اظهار داشت: سرمایه اصلی یک رسانه اخلاق حرفه‌ای و اعتماد عمومی است.

وی نقش رسانه و خبرنگاران را مهم خواند و بیان کرد: مسئولیتی که اهل قلم و قشر نخبه و فرهیخته جامعه در بردارد، ایجاب می کند به گونه‌ای که شایسته  یک نظام و جامعه است مطالب و نقص ها را منعکس کنند و در تاثیرگذاری مثبت و امیدبخشی برای جامعه نیز موثر باشند.

فرماندار پردیس در ادامه مطالب عنوان کرد : ایجاد یک حلقه واسطه بین مردم و مسئولین از مهم ترین وظایف خبرنگاران است که در پردیس به دلیل افزایش نرخ رشد جمعیت این امر بسیار خاص و متفاوت بوده و مسائل و مشکلات آن نیز قابل مقایسه با دیگر شهرستان ها نیست.

وی گفت: دغدغه ما ایجاد شرایط مطلوب از نظر فرهنگی، اجتماعی، روانی و اقتصادی در شهرستان پردیس برای افرادی است که در آن ساکن می شوند .

فرماندار پردیس با بیان این که از نقد منصفانه و بدون غرض ورزی استقبال می کنیم، گفت: انتقاد سازنده  وسیله ای برای پیشرفت، موفقیت و توسعه پایدار شهرستان است، بنابراین از تمام خبرنگاران ما تلاش می کنند، در جهت روشنگری و شفافیت واقعیت ها از هیچ تلاشی فروگزار نکرده و صداقت در گفتار داشته باشند.