بوی تعفن، رازِ جسد را فاش کرد

بوی تعفن در یک خانه روستایی راز جسد را فاش کرد.

رکنا: صبح دیروز در پی انتشار بوی تعفن از داخل خانه‌ای در روستای فرخد، اهالی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفتند و موضوع را گزارش کردند. زمانی نگذشت که تیمی از مأموران دایره تجسس کلانتری خلق‌آباد مشهد در محل حضور یافتند و برای پی بردن به علت این بوی بد با هماهنگی قضایی و رعایت قانون به خانه مورد نظر ورود پیدا کردند.

با حضور مجریان قانون در کانون انتشار بوی تعفن و بررسی محل، جسد مردی میان‌سال که داخل یکی از اتاق‌ها دچار فساد نعشی شده بود کشف شد. با کشف جسد بلافاصله موضوع از طریق ضابطان قضایی به بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای مشهد اعلام شد و طولی نکشید که پای قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد هم به محل باز شد.

بر اساس اظهارات اهالی محل متوفی با برادرش زندگی می‌کرده و چند روزی است که از خانه بیرون نیامده است. علاوه بر این در بررسی‌های اولیه جسد که طبق نظر عوامل پزشکی قانونی حدود ۱۰ روز از مرگش می‌گذرد، هیچ آثار جراحت و خفگی وجود نداشته است.

با دستور قاضی احمدی‌نژاد جسد متوفی که مردی چهل‌وشش ساله است برای علت دقیق فوت به پزشکی قانونی منتقل شد و صحنه این مرگ مشکوک هم در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.