شناسنامه دار کردن کانال های تلگرامی به معنای تایید استانداری نیست

شناسنامه دار کردن کانال های تلگرامی به معنای تایید استانداری نیست

پردیس- مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران گفت: شناسنامه دار کردن کانال های تلگرامی به معنای تایید استانداری تهران نیست.

به گزارش خبرنگار مهر ، امین بابایی بعد از ظهر یکشنبه در نشست تجلیل از خبرنگاران پردیس با تاکید بر شناسایی کانال های غیر رسمی اظهار داشت: شناسایی و شناسنامه دار شدن کانال های تلگرامی به معنی تایید ما نیست، این کانال ها از نظر ما دارای هویت ندارند و شناسنامه دار شدن آنها فقط به منظور شناسایی و پایش عملکرد آنها است.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران عنوان کرد: برخی از افراد فاقد صلاحیت وارد فضای رسانه ای شدند و نقش تخریب کنندگی دارند، پایش این  افراد توسط ارشاد و در حوزه قضایی از رشد قارچ گونه آنها در فضای مجازی جلوگیری می کند.

وی گفت: بسیاری از افراد  در فضای  مجازی هستند که با تاسی از فرمایش مقام معظم رهبری برای تحقق رسالت ارزشمند خود در میدان آتش به اختیار عمل می کنند که قدردان زحمات آنها هستیم.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با تاکید بر حفظ اعتماد عمومی خاطر نشان کرد:  سرمایه اصیل این نظام اعتماد عمومی است ما از رسانه های رسمی به ویژه مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد استان تهران درخواست و انتظار داریم که موضوع مهم فضای مجازی را با جدیت در حوزه پایش، آمایش و پالایش مورد بررسی قرار بدهند  چرا که به عنوان متولیان امر می توانند در حوزه شناسایی کانال های غیر رسمی وارد بشود