بازی تدارکاتی شهرخودرو در هاله ای از ابهام /خطر مصدومیت در کمین شاگردان گل محمدی

ایلنا: در حالی که طبق اعلام قبلی شهر خودرو باید در روز دوشنبه به مصاف گل گهرسیرجان برود، با توجه به مشخص نبودن محل بازی، برگزاری آن در هاله ای از ابهام قرار دارد.

بازی تدارکاتی شهرخودرو در هاله ای از ابهام /خطر مصدومیت در کمین شاگردان گل محمدی

در حالی که طبق اعلام قبلی شهر خودرو باید در روز دوشنبه به مصاف گل گهرسیرجان برود، با توجه به مشخص نبودن محل بازی، برگزاری آن در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش ایلنا، در حالی که تیم گل گهرسیرجان خود را برای بازی دوستانه با شهر خودرو به مشهد رسانده، اما به دلیل عدم وجود ورزشگاه برای برگزاری این مسابقه، مسابقه در هاله ای از ابهام قرار گرفت.

یحیی گل محمدی سرمربی شهر خودرو از هفته ها پیش در خصوص نبود امکانات و در اختیار نگذاشتن زمین های چمن استاندارد شهر مشهد (ورزشگاه های ثامن الائمه و ورزشگاه امام رضا) گلایه های را مطرح کرده بود.

حالا با اینکه تیم شهر خودرو از چند روز قبل بازی دوستانه خود با گل گهر سیرجان را در روز دوشنبه (21 مرداد) اطلاع رسانی کرده، اما هنوز محل این مسابقه معلوم نیست!

این در حالی است که برای جلوگیری از آسیب به زمین چمن ورزشگاه امام رضا  امکان بازی در این ورزشگاه وجود ندارد و این بازی در ورزشگاه ثامن الائمه نیز برگزار نمی شود. بازی در زمین تمرینی شهر خودرو یعنی زمین منزل آباد به دلیل چمن نامساعد برای بازیکنان هر دو تیم خطرناک است.

به ویژه که سرمربیان هر دو تیم تمایلی ندارند تا از همین ابتدای لیگ بازیکنی را به دلیل مصدومیت از دست بدهند.