خبرگزاری مهر استان قزوین با رعایت اصول حرفه ای فعالیت می کند

خبرگزاری مهر استان قزوین با رعایت اصول حرفه ای فعالیت می کند

قزوین- مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان قزوین گفت: خبرگزاری مهر در استان بر اساس اصول حرفه ای فعالیت می کند و جایگاه خوبی در میان مخاطبان دارد.

به گزارش خبرنگار مهر ، عسگرعلی جوانبخت مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان قزوین به همراه کریمی مدیر روابط عمومی این اداره روز یکشنبه با حضور در خبرگزاری مهر استان روز خبرنگار را تبریک گفت.

جوانبخت در این دیدار اظهارداشت: خبرگزاری مهر دارای وجاهت و شخصیت بالایی در استان است و رفتار شما و همکارانتان زبانزد است و توانسته اید جایگاه خوبی در استان برای خود پیدا کنید.

وی اضافه کرد: سرعت عمل، دقت در تنظیم خبرها، نگارش ادبی، استاندارد بودن خبرهای شما یک ویژگی است که برای ما اهمیت دارد و قدردان خدمات شما هستیم.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان قزوین یادآورشد: شفافیت، صداقت، دوری از حواشی و جنجال و حرکت در مسیر اصولی و حرفه ای خبر در این رسانه دیده می شود و کمتر به انحراف رفته اید که ارزشمند است و مورد وثوق جامعه است.

جوانبخت از اجرای ۲۸ پروژه تا پایان سال هم خبرداد و اظهارداشت: با اختصاص ۳۶ میلیارد تومان تا پایان امسال قرار است ۲۸ پروژه تکمیل شده و آماده بهره برداری شود.