تهیه و توزیع ۶۵۰ بسته گوشت قربانی در بین معسرین توسط بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)

رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) گفت: در آستانه عید سعید قربان توفیق این را داشتیم که با قربانی کردن ۲۶ راس گوسفند، ۶۵۰ بسته ۱.۵ کیلوگرمی گوشت را برای اهدا به معسرین شاغل در مراکز زیرمجموعه دانشگاه بقیه الله(عج) تهیه کنیم.

خبرگزاری میزان- رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) گفت: در آستانه عید سعید قربان توفیق این را داشتیم که با قربانی کردن ۲۶ راس گوسفند، ۶۵۰ بسته ۱.۵ کیلوگرمی گوشت را برای اهدا به معسرین شاغل در مراکز زیرمجموعه دانشگاه بقیه الله(عج) تهیه کنیم.

تهیه و توزیع ۶۵۰ بسته گوشت قربانی در بین معسرین توسط بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ حسین صمدی نیا در خصوص تهیه و توزیع ۶۵۰ بسته گوشت قربانی در بین معسرین گفت: در آستانه عید سعید قربان توفیق این را داشتیم که با قربانی کردن ۲۶ راس گوسفند، ۶۵۰ بسته ۱.۵ کیلوگرمی گوشت را برای اهدا به معسرین شاغل در مراکز زیرمجموعه دانشگاه بقیه الله(عج) تهیه کنیم.

رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) تصریح کرد: بخشی از هزینه این کار خداپسندانه مربوط به بودجه برگزاری مراسم جشن روز پزشک است که به درخواست پزشکان بیمارستان بقیه الله(عج) برای خرید گوسفند قربانی اختصاص یافت.

رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) یادآور شد: به دنبال درخواست و تصمیم پزشکان این مجموعه درمانی، هزینه تهیه هدیه برای روز پزشک به فعالیت های برنامه های محرومیت زدایی، کمک به سیل زدگان و فعالیت های قرآنی اختصاص می یابد.