واکنش علی علیزاده به خودکشی دوست قدیمی ترامپ

علی علیزاده، فعال رسانه ای در توئیتر خود پیرامون این موضوع نوشت: جفری ایپستین به جرم قاچاق دختران کم سن برای استفاده جنسی زندانی بود. خیلیها، ازجمله ترامپ مظنون به رابطه با دختران ایپستین بودند. حالا میگویند این مخزن اسرار در انفرادی خودکشی کرده. بار دیگر که آمریکاپرستان از خودکشی سعید امامی وکاوس امامی شبهه ساختند این خبر را به صورتشان پرت کن.

ترامپ واکنش علی علیزاده به خودکشی دوست قدیمی ترامپ

به گزارش جام نیوز ، روز گذشته رسانه های آمریکایی از خودکشی « جفری اپستین» میلیاردر معروف آمریکایی و از رفقای قدیمی دونالد ترامپ در در سلول انفرادی محل بازداشتش در نیویورک خبر دادند.

این میلیاردر مشهور و فاسد امریکایی به جرم تجارت فحشا و قاچاق دختران خردسال جهت بهره‌برداری جنسی تحت بازداشت به‌سر می‌برد.

علی علیزاده، فعال رسانه ای در توئیتر خود پیرامون این موضوع نوشت: «جفری ایپستین به جرم قاچاق دختران کم سن برای استفاده جنسی زندانی بود. خیلیها، ازجمله ترامپ مظنون به رابطه با دختران ایپستین بودند. حالا میگویند این مخزن اسرار در انفرادی خودکشی کرده. بار دیگر که آمریکاپرستان از خودکشی سعید امامی وکاوس امامی شبهه ساختند این خبر را به صورتشان پرت کن.»

با توجه به تدابیر شدید امنیتی در زندان های آمریکا، بسیاری از رسانه ها خبر خودکشی وی را مشکوک دانسته و این موضوع را غیرعادی می دانند.