علی‌اکبر ولایتی شهادت برادر رهبر انصارالله یمن را تسلیت گفت

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی، در پیامی، شهادت ابراهیم بدرالدین الحوثی برادر رهبر انقلاب یمن را تسلیت گفت.

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی، در پیامی، شهادت ابراهیم بدرالدین الحوثی برادر رهبر انقلاب یمن را تسلیت گفت.

شهادت برادر رهبر انقلاب یمن را تسلیت گفت به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، به دنبال انتشار خبر شهادت ابراهیم بدرالدین الحوثی برادر عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر حوثی ها (دبیرکل جنبش انصار الله یمن)  به دست عوامل وابسته به متجاوزان آمریکایی - اسرائیلی و تایید  این خبر  در رسانه های عربی  دکتر ولایتی  پیامی را به عنوان تسلیت منتشر کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و الیه راجعون

شهادت مبارز و مجاهد نستوه ابراهیم بدرالدین الحوثی برادر رهبر انقلاب یمن به دست مزدوران سعودی در شرایطی رخ داد که مجاهدان یمنی و انقلاب یمن وارد مرحله جدیدی از دستاوردها و پیروزی شده است .

بی تردید شهادت این ‌مجاهد انقلابی، نوید پیروزی های بیشتری برای مردم انقلابی یمن و ادامه شکست های خفت بار برای ائتلاف جنگ طلبان به رهبری سعودی خواهد بود که اکنون در برابر مقاومت و ایستادگی چند ساله مردم یمن گرفتار شده اند و دشمنان امت اسلامی و مردم یمن بدانند که شهادت نه تنها مانع تحقق هدف و آمال مردم یمن و ملت های اسلامی نمی شود بلکه شهادت غایت و منتهای آمال رزمندگان اردوگاه اسلام در برابر استکبار است.

شهادت این ‌مجاهد بزرگ را به رهبر جنبش انصار الله، مجاهدان و مردم بزرگ و غیور یمن تسلیت عرض نموده، اطمینان دارم مجاهدت، ایثارگری و شهادت این مجاهدان روز به روز موجب تقویت جبهه مقاومت و تکامل و تنومندی انقلاب یمن خواهد شد.

علی اکبر ولایتی

۲۰ مرداد ۹۸