رسانه‌ها وعهده‌های مسئولان در کمک‌رسانی به سیل زدگان را پیگیری کنند

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: رسانه‌ها می‌توانند مطالبات سیل زدگان را از دولت پیگیری کرده و از آن‌ها درباره تحقق وعده‌هایشان مطالبه گری کنند.

سجادی گفت: رسانه‌ها می‌توانند مطالبات سیل زدگان را از دولت پیگیری کرده و از آن‌ها درباره تحقق وعده‌هایشان مطالبه گری کنند.

وظیفه رسانه‌ها و دستگاه‌ها نظارت بر اوضاع و کمک رسانی به مردم سیل زده است.

سید کمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌ها گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به گذشت چندماهه از سیل اخیر در کشور و ضرورت تحقق وعده‌های دولت، گفت: رسانه‌ها و احزاب و تشکل‌ها می‌توانند وضعیت و مطالبات سیل زدگان را از دولت پیگیری کنند و از آن‌ها درباره تحقق وعده‌هایشان مطالبه گری کنند.

بیشتر بخوانید: خبرنگاران نمره خوبی در پوشش اخبار سیل کسب کردند

او افزود: همه دستگاه‌ها باید به چگونگی وضع زندگی مردم نظارت داشته باشند، همچنین آنها باید روند عملی شدن وعده‌های خود را پیگیری کنند.

سجادی با طرح این سوال که آیا وام‌ها و ساخت و ساز‌ها در مناطق سیل زده به سرانجام رسیده است یا خیر؟ تصریح کرد: مسئله رسیدگی به سیل زدگان از وظایف مهم رسانه‌هاست، همه دستگاه‌ها و احزاب و تشکل‌های سیاسی با رصد و پرسشگری،  نظارت کامل بر اوضاع و کمک رسانی را بر عهده دارند، آنها وظیفه دارند به مردم کمک کنند.