رسوایی اخلاقی جفری اپستین که به خودکشی منجر شد/گاردین: بیش از ۱۰ درصد از کودکان آمریکایی سوء استفاده جنسی را تجربه کرده‎اند

نشریه گاردین در گزارشی می‎گوید آمار‌ها نشان می‌دهد در مجموع تقریباً ۸ تا ۱۲ درصد کودکانی که در آمریکا زندگی می‌کنند، سوء استفاده جنسی را در زندگی خود تجربه کرده‎اند.

خبرگزاری میزان- نشریه گاردین در گزارشی می‎گوید آمار‌ها نشان می‌دهد در مجموع تقریباً ۸ تا ۱۲ درصد کودکانی که در آمریکا زندگی می‌کنند، سوء استفاده جنسی را در زندگی خود تجربه کرده‎اند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، رسوایی اخلاقی " جفری اپستین " یکی از سرمایه داران آمریکا موقعیت مناسبی برای پی بردن به شیوع سوء استفاده جنسی از کودکان در این کشور به حساب می‌آید تا بتوان عمق فاجعه را برای قربانی شدن کودکان به خوبی به تصویر کشید.

اخیرا گروهی از دادستان‌های فدرال پس از آنکه جفری اپستین سرمایه دار آمریکایی و از نزدیکان دونالد ترامپ متهم به قاچاق جنسی شد در بازرسی خانه متهم تصاویر مستهجنی از دختران جوانی که تنها ۱۴ سال بیشتر نداشتند، پیدا کردند.

رسوایی اخلاقی جفری اپستین و سوء استفاده از کودکان در آمریکا/گاردین: بیش از ۱۰ درصد از کودکانی که در آمریکا زندگی می‌کنند سوء استفاده جنسی را تجربه کرده‎اند


جفری اپستین در سال ۲۰۰۸ به دلیل اتهامات مربوط به جرایم غیر اخلاقی و جنسی محکوم شده بود.

رسانه‎های آمریکایی روز شنبه گزارش دادند که اپستین در زندانی در نیویورک دست به خودکشی زده است و ماموران جسد بی جان او را پیدا کردند.


در حالی که برخی از کارشناسان از اختلاف موجود در آمار مربوط به سوء استفاده جنسی کودکان خبر می‌دهد، اما آمار‌ها نشان می‌دهد در مجموع تقریباً ۸ تا ۱۲ درصد کودکانی که در آمریکا زندگی می‌کنند، سوء استفاده جنسی را در زندگی خود تجربه کرده‎اند.

از هر ۱۰ کودک یک نفر در آمریکا مورد سوء استفاده جنسی قرار می‌گیرد

بخشی از مشکلاتی که مانع از رسیدن به آماری معتبر می‌شود تعریف‌های گوناگونی است که از " سوء استفاده جنسی کودکان " ارائه می‌شود.


بررسی تمامی تحقیقات که در آن‌ها ۶ مورد نظرسنجی مختلف از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۱ منتشر شده است نشان می‌دهد که در میان ۷ کودک دختر و ۲۵ کودک پسر یک نفر از آن‌ها تا قبل از رسیدن به سن ۱۸ سالگی مورد سوء استفاده جنسی قرار می‌گیرند.

نتایج تحقیقات نشان می‌دهد به طور کلی از هر ۱۰ کودک یک نفر در آمریکا مورد سوء استفاده جنسی قرار می‌گیرد.


در کنفرانسی که در خصوص پیشگیری کودک آزاری در آمریکا برگزار شده، ایالت " یوتا " در میان ۸ ایالتی است که رتبه هشتم در خصوص کودک آزاری و رتبه نخست در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان را به خود اختصاص داد.

از هر ۱۰ کودک یک نفر در آمریکا مورد سوء استفاده جنسی قرار می‌گیرد

نتایج مطالعات نشان می‌دهد در ایالت یوتا در سال ۲۰۱۴، ۶۹۰۰ مورد کودک آزاری گزارش شده که در میان آن‌ها ۲۷ درصد مربوط به سوء استفاده جنسی از کودکان بوده که بالاترین میزان در هر ایالتی بوده است.


این در حالی است که ایالت یوتا در مقایسه با سایر ایالت‎های آمریکا قوانین سختگیرانه تری در مورد جرایم مربوط به سوء استفاده جنسی کودکان را تصویب کرده و اینگونه جرایم با شدت مورد پیگیری قرار می‌گیرد.