جسد زن غرق شده در رودخانه سیمره پیدا شد

جسد فردی که 13 مردادماه در سد سیمره(حوزه استحفاظی استان ایلام)غرق شده بود، با تلاش های بهمن پرورش غواص کرمانشاهی از عمق این دریاچه بیرون آورده شد.

خبرگزاری ایرنا: جسد فردی که 13 مردادماه در سد سیمره(حوزه استحفاظی استان ایلام)غرق شده بود، با تلاش های بهمن پرورش غواص کرمانشاهی از عمق این دریاچه بیرون آورده شد.

بهمن پرورش غواصی که موفق به پیدا کردن این جسد شد، اظهار داشت: در پی تماس های مسئولان شهرستان چرداول و همچنین خانواده شخص غرق شده، خود را در اولین فرصت به محل حادثه رساندم.

وی افزود: این فرد که به علت بی احتیاطی در کنار پل سد سیمره به داخل آب افتاد و به دلیل عدم آشنایی با فنون شنا غرق شده بود.

این جانباز دفاع مقدس تاکید کرد: بعد از پنج روز تلاش شبانه روزی سرانجام موفق شدم عصر روز گذشته جسد متوفی را در روستای چم بور از توابع بخش زاگرس در حاشیه رودخانه سیمره پیدا و از آب بیرون بکشم.

پرورش گفت: پس از انجام تشریفات اولیه جسد متوفی جهت بررسی کامل به پزشکی قانونی سرابله منتقل شد.

وی با اشاره به اینکه بیشترین امدادرسانی ها را در خصوص غرق شدگی در رودخانه ها و سدهای کشور در استان ایلام انجام داده ام، گفت: من تمام زندگی خود را با عشق وقف این کار کرده ام، طی 20 سال تجربه در هشت کشور، 25 استان و 115 شهر ایران به غواصی و یافتن پیکر غرق شدگان در آب پرداخته و در این مدت توانستم چندین نفر را نیز زنده نجات دهم.