دستگیری عامل آزار و اذیت دختر ۳.۵ ساله

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس گفت: فردی که یک دختر بچه ۳ و نیم ساله را در یکی از بیمارستان‌های شیراز مورد آزار و اذیت قرار داده بود، دستگیر شد.

باشگاه خبرنگاران: سرهنگ کاووس محمدی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان شیراز از خبری مبنی بر آزار و اذیت یک دختر بچه ۳ و نیم ساله در یکی از بیمارستان‌های شهر شیراز مطلع و موضوع دستگیری متهم را در دستور کار خود قرار دادند.

او ادامه داد: پس از ارجاع پرونده به پلیس آگاهی و با تحقیقات گسترده و اقدامات اطلاعاتی و پلیسی متهم مورد نظر که یک جوان مجرد ۲۵ ساله بود را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در یکی از محلات شیراز دستگیر کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس با بیان اینکه متهم به بزه خود اعتراف کرده است، افزود: نامبرده برای ادامه تحقیقات و روشن شدن علت و انگیزه ارتکاب این عمل مجرمانه با هماهنگی مقام قضایی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ محمدی ضمن توصیه به والدین برای مراقبت از فرزندان خردسال خود، تصریح کرد: پلیس با کسانی که قصد آزار و اذیت افراد به ویژه کودکان را دارند به شدت و برابر قانون برخورد خواهد کرد.