یک جوان در رودخانه کارون غرق شد

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: یک مرد ۳۵ ساله ظهر امروز چهارشنبه در رودخانه کارون در محدوده اهواز غرق شده که تلاش غواصان برای یافتن جسد همچنان ادامه دارد.

ایرنا: مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: یک مرد ۳۵ ساله ظهر امروز چهارشنبه در رودخانه کارون در محدوده اهواز غرق شده که تلاش غواصان برای یافتن جسد همچنان ادامه دارد.

آتش پاد علی تراب پور چهارشنبه  بیان کرد: این فرد به دلیل سقوط از پل پنجم اهواز به درون رودخانه کارون غرق شده و این حادثه در ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه امروز رخ داده است.

وی گفت: غواصان این سازمان از زمان وقوع حادثه در رودخانه کارون در محدوده اهواز در حال جستجو هستند تا جسد را پیدا کرده و از آب بگیرند.

ظهر روز یکشنبه هفته جاری نیز یک دختر بچه ۱۲ ساله در منطقه زرگان اهواز در رودخانه کارون غرق شد که هنوز جسدش پیدا نشده است.

به گفته مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان، آمار غرق شدگان در خوزستان در چهار ماه نخست امسال ۴۸ نفر بوده است.

از سال ۹۳ تا ۹۶ خوزستان مقام نخست غرق شدگان در کشور را داشته است اما آمار غرق شدگان از ۱۶۱ نفر در سال ۹۶ به ۱۰۰ نفر در سال ۹۷ کاهش یافت.