اصغر هندی برای سی و یکمین بار دستگیر شد

متهم سابقه دار به همراه همدست خود تنها بعد از چند ماه آزادی از زندان، این بار به همراه ۳۰۰ دستگاه گوشی مسروقه و لوازم و قطعات آن دستگیر شد.

خبرگزاری میزان: متهم سابقه دار به همراه همدست خود تنها بعد از چند ماه آزادی از زندان، این بار به همراه ۳۰۰ دستگاه گوشی مسروقه و لوازم و قطعات آن دستگیر شد.

رضا اسلام‌نژاد در تشریح این خبر بیان داشت: از مدتی پیش سرقت‌های مشابهی به ماموران کلانتری ۱۷۱ شهید مصطفی خمینی گزارش می‌شد که براین اساس مردی به همراه خانم جوانی به مغازه‌های سطح حوزه این کلانتری می‌رفت و در یک حرکت سریع با کش روی گوشی مغازه دار، محل را ترک می‌کرد.

این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع ماموران عملیات کلانتری وارد عمل شدند و بعد از انجام تحقیقات فنی و پلیسی پیچیده بالاخره موفق به شناسایی متهم سابقه داری معروف به اصغر هندی شدند که مدت کوتاهی بود از زندان آزاد و این بار مرتکب کش روی‌های سریالی گوشی شده بود.

وی در ادامه اظهار کرد: هماهنگی‌های قضائی جهت ورود به منزل این متهم صورت گرفت و ماموران عملیات کلانتری طی یک حرکت ضربتی، متهم را به همراه همدست اش دستگیر کردند که از مخفیگاه این فرد بالغ بر ۳۰۰ گوشی مسروقه به همراه لوازم و قطعات خرد شده گوشی‌های شهروندان کشف و ضبط شد.

وی در ادامه توضیح داد: متهم سابقه دار معروف به اصغر هندی است که ۳۰ بار توسط کلانتری‌های متفاوت تهران در نقاط مختلف پایتخت دستگیر و روانه بازداشتگاه شده و بیش از هشت سال نیز حبس تحمل کرده است؛ همچنان بعد از آزادی از زندان به سرقت‌های خود مبادرت داشته است.

سرگرد اسلام‌نژاد بیان داشت: از متهم ۱۴ گرم هروئین کشف و ضبط و مشخص شد این فرد علاوه بر سرقت گوشی، مبادرت به خرید گوشی‌های مسروقه از سارقان تهرانی کرده و به جای گوشی به آن‌ها موادمخدر داده است.

در انتها متهم با تشکیل پرونده‌ای به همراه همدستش به مقام محترم قضائی معرفی شد.