خواهرکُشی به خاطر رمز وای‌فای

یک پسر 16 در سال 2018 خواهر 18 ساله خود را به قتل رساند اما پرونده این جنایت اخیرا بازگشایی شده است چرا که مشخص شده این پسر به خاطر اختلاف در مورد رمز وای فای این کار را کرده است.

انتخاب: یک پسر 16 در سال 2018 خواهر 18 ساله خود را به قتل رساند اما پرونده این جنایت اخیرا بازگشایی شده است چرا که مشخص شده این پسر به خاطر اختلاف در مورد رمز وای فای این کار را کرده است.

این روزها وای فای و اینترنت بخش مهمی از زندگی همه را تشکیل می دهد اما آیا اینترنت تا این حد مهم است که حاضر باشیم اعضای خانواده خود را قربانی آن کنیم؟!

این پسر آمریکایی که اهل جورجیا است، پس از اینکه به دلیل قتل خواهرش در سال 2018 محاکمه و زندانی شد اکنون فاش کرده که این کار را به خاطر اختلاف در مورد رمز وای فای انجام داده است. کوون واتکینز که اکنون 18 ساله است، گفته از مدت ها پیش با خواهر و مادر خود درباره اینترنت دعوا داشته و چون آنها از اینترنت بیش از حد استفاده می کردند، رمز اینترنت را تغییر داده است. به همین دلیل نیز خواهرش با وی درگیر شده و کار به زد و خورد کشیده است.

خواهرکُشی به خاطر رمز وای‌فای

به گفته وی ماجرا از جایی شروع شد که این نوجوان رمز عبور را تغییر داد تا اجازه ندهد دیگران از اینترنت استفاده کنند و بتواند با خیال راحت بازی های ویدئویی آنلاین انجام دهد. با اوج گرفتن این رفتار، الکسوس خواهر او با وی درگیر شد و از او خواست رمز وای فای را به آنها نیز بگوید اما وی رمز وای فای را افشا نکرده و درگیری بین این خواهر و برادر تشدید شده است.

نکته عجیب این است که این پسر ابتدا با مادر خود درگیر شده بود و این خواهرش بود که با ماموران پلیس تماس گرفت تا خشونت برادرش را گزارش دهد اما در نهایت خواهر قربانی خشم عجیب برادر شد.