سرقت دوچرخه با همکاری مادر!

رئیس کلانتری ابوذر از دستگیری سارقی جوان در رابطه با سرقت‌های سریالی دوچرخه در این محدوده خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس کلانتری ابوذر از دستگیری سارقی جوان در رابطه با سرقت‌های سریالی دوچرخه در این محدوده خبر داد.

سرهنگ حسین شمسایی فرد در این باره اظهار کرد: روز گذشته فردی به کلانتری مراجعه و اظهار کرد که دوچرخه‌اش را در این محدوده به سرقت برده‌اند، شاکی فیلم دوربین مداربسته را هم به همراه خود داشت و مدعی بود که تصاویر سارق را در اختیار دارد.

وی با اشاره به بازبینی فیلم‌هایی که شاکی به همراه داشت گفت: در ادامه مراحل شناسایی سارق، ماموران فیلم‌های دوربین مداربسته را بازبینی کردند و طی این اقدام تصاویر با کیفیتی از متهم که یکی از سارقان سابقه دار این محدوده بود به ‌دست آمد؛ ماموران برای اطمینان از این موضوع به محل زندگی شاکی مراجعه کردند و شهروندان تصاویر سارق را شناسایی کردند.

رئیس کلانتری ابوذر با بیان اینکه طی تحقیقات، آدرس و شماره تلفن جدید سارق به‌دست آمد افزود: با هماهنگی ماموران، مالباخته با سارق تماس گرفت و گفت که فیلم‌های دوربین مدار بسته موجود و بهتر است که پیش از هرگونه اقدامی دوچرخه را تحویل بدهد، سارق این موضوع را قبول کرد و با یک آژانس یک دوچرخه را برای مالباخته ارسال کرد اما مالباخته متوجه شد که دوچرخه اشتباهی است. طی تماس دیگری که مالباخته با سارق داشت قرار شد که مالباخته شخصا دوچرخه فرستاده شده را به سارق تحویل بدهد و دوچرخه خودش را بگیرد، اما در این مرحله ماموران در یک عملیات به آدرس اعلام شده سارق مراجعه و او را دستگیر کردند.

به گفته وی، متهم که فردی ۲۱ساله بود به انجام تمام سرقت‌ها با همکاری مادر ۴۰ساله‌اش اعتراف کرد. در حال حاضر نیز متهم با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شده است.